FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Droši pirkumi

Droši pirkumi

Aprīļa akcija! Paldies visiem dalībniekiem!

Paldies visiem dalībniekiem!

Ar katru uzvarētāju sazināsimies nākamnedēļ :) 

Hei Atverskapi.lv lietotāj! Mēs turpinām iepriecināt ar akcijām! 

Aprīlī par katru preci, kas pārdota caur pakalpojumu "Drošais pirkums", Tu saņemsi papildus 5 eiro elektroniskās dāvanu kartes veidā pēc Tavas izvēles . 1 darījums = 5 eiro. Darījumu skaits neierobežots. Tik viegli un patīkami!

Šoreiz piedāvājam dāvanu karšu izvēli tādiem veikaliem kā : 220.lv, Douglas, Akropole (no €10), Madara (no €10), Euronics un Evalatus (no €10). 

Nosacījumi ir vienkārši:

1. Tev jābūt drošam pārdevējam;

2. Motivē pircējus veikt darījumus, izmantojot pakalpojumu “Drošais pirkums” (darījumam jābūt veiksmīgam/pabeigtam). Atceries, jo vairāk darījumu, jo vairāk nopelnīsi;

3. Mēneša beigās mēs ar Tevi sazināsimies un Tu saņemsi elektronisku dāvanu karti uz jebkuru veikalu pēc Tavas izvēles.

Pievieno skapī jaunas preces, piedāvā izdevīgas cenas un veic darījumus caur mūsu jaunu pakalpojumu "Drošais pirkums".

Akcija spēkā no 01.04.22  līdz 30.04.22.

Drošā pirkuma klientiem piedāvājam īpašu Omniva cenu! € 1,75 par visiem sūtījuma izmēriem  (S,M un L).

Ja Tu vēl neesi drošs pārdevējs, tad pievienojies un nepalaid garām tādu foršu iespēju!  

Kļūt par drošu pārdevēju var šeit: Kļūsti par drošo pārdevēju

Novēlam visiem veiksmi! 

23 Atbildes

8 mēnešu laikā nav bijis neviens pirkums šeit.

Traki, man gan katru nedēļu veiksmīgi darījumi.

Louboutin-dīvaini jau tas ir,vismaz pēc Jūsu atsausmēm to nevar secināt.pēdējās ir novembrī.

Pēdējā ir aprīlī, un tā nav par botām.

Cilvēki ir diezgan slinki rakstīt atsauksmes. 

Es gan cenšos visiem uzrakstīt, bet sev nemangoju, lai raksta.

Tikko pārdevu botiņas, turklāt nopirka arī vēl vienu pāri, kas nebija nemaz izlikts. 

Kā arī vēl tas, ka atsauksmi vienam lietotājam var atstāt tikai vienu reizi. Respektīvi - nevar novērtēt atkārtotu sadarbību diemžēl.

Arī es neuzskatu, ka šeit ir izmirums, ļoti pozitīva pieredze un aktivitāte pieaug. Varbūt kritiski jānovērtē savs piedāvājums tām, kuras te sūdzas par izmirumu. :D

Man liekas tieši otrādi, aktivitāte pieaug.

11 - 15 no 15