FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Droši pirkumi

Droši pirkumi

Robeža starp mazlietotu, lietotu un nolietotu, kā arī izmēru amplitūda

Laikam jau neesmu te ne pirmā ne pēdējā, kas, pērkot neklātienē, iegrābjas un novalkātām drēbēm vai neīsto izmēru. 

Bet personīgā pieredze izraisīja vielu pārdomām. Interesanti, kur ir robeža starp mazlietotu, lietotu un nolietotu? Iespējams,katrai sava. Tāpat mani izbrīna atzīme pie drēbes - "jauns", bet tekstā parādās, nu ir 1x uzvilkts. Tas nav mazlietots? Jauns, manuprāt, ir ar birku, nevis pāris reižu uzvilkts. Tad nav brīnums, ka par nolietotu lupatu saka - mazlietots. 

Tikko iegādājos smuku (kādreiz) "mazlietotu" džemperīti, kuru labākajā gadījumā varēšu valkāt pa mājām. Kad meitenei prasīju, vai viņa pati pirktu tādu novalkātu par tādu cenu, atcirta, ka humpalu veikalos esot vēl augstākas cenas un ka cena normāla. Būtu piedāvājusi vismaz pusi no naudas atdot, bet nē, vēl lecas. Man viņas žēl, ka jāiepērkas tik dārgi humpalās un ka nabaga meitene nezina elementāras lietas - izpārdošanās normālos veikalos normālas drēbes var nopirkt lētāk.

Tas pats ar izmēriem - pieliek pie vienas drēbes 4 izmērus un ej nu sazini - tas ir 36.vai 43.izmērs. Nerunāju par "one size" staipīgajiem apģērbiem

64 Atbildes

Var jau arī nepirkt, ja lieta nepatīk. Nu es nepirktu ja nepatiktu.

Jauns - ar birku vai bez birkas, bet ne reizi vilkts, mazums birka noplīst vai ir veikali, kur iepērkoties, birkas noņem (piemēram, Orsay veikals)

Mazlietots - maz vilkts, kas nozīmē, ak nav jauns, varētu būt nelielas nēsāšanas pazīmes, bet nekas liels.

Lietots - tātad - krāsa var būt jau pabalējusi, ir redzamas nēsājuma pazīmes, bet bez pleķiem un caurumiem utt - šādām lietām manu prāt vieta miskastē.

Par stāvokli - pašai bieži ievietojot sludinājumu, netīšām paliek atzīme uz jauns, jo tā tur stāv ielikta automātiski (varēja tomēr tā nebūt), bet parasti to konstatēju pirms ko pārdodu un pabrīdinu, ka tomēr nav jauns.

Izmēru amplitūda - jau vairākkārt apspriesta - ir izmēri one size, kas der no 34-38 izm un lielākam. Kā arī ir elastīgās lietas, kuras arī reizēm padodas ļoti lielā amplitūdā, bet neredzu problēmu, lai pārdevējam konkrēti paprasītu - uz kuru izmēru tad derēs. Tas, aks rakstīts uz birkas, ne vienmēr var atbilst patiesībai, jo ir ražotāji, kur drēbes ar 34. izmēru nemaz nav 34., bet 36 vai pat 38. Tāpēc arī godīgi pārdevējam tas būtu aprakstā jāmin. Rakstīts 34, bet reāli uz 38. tā kaut kā.

par tiem jauns,lietots,mazlietos njaa...tur nekad skaiddriibu nedabuusi...

es arii nesen gribeeju pirkt beernu jaku,staav uzraksts-jauns,pie sarakstes jautaaju-defektu nav?atbild man,laikam nav ,jo tad jau velkot buutu pamaniijusi,tad es saku-tad jau jaka neesaata?nu jaa,vilkaam paaris reizes,es saku-tad jau jaastaav pie sludinaajuma,ka mazlietos nevis jauns,ak,nu jaa,-izlaboja...

par mazlietots un lietots arii biezhi uzkjeros...staav mazlietots,bet dziivee prece tik noplukusi,paarmazgaata....ka atnaac maajaas un dusmas uz sevi,ka uzkjeeries.

Dziidz

Ja veikalos uz atlaidēm vari nopirkt lētāk,kādēļ pērc te ,kur ir dārgāk un pēc tam esi neapmierināta?

Es arī lieku atzīmi "jauns",ja drēbe pēc pirkšanas stāvējusi skapī,jeb uzvilkta 1-3reizes un nav nekādu valkājuma pazīmju!

Dziidz

Ja veikalos uz atlaidēm vari nopirkt lētāk,kādēļ pērc te ,kur ir dārgāk un pēc tam esi neapmierināta?

Es arī lieku atzīmi "jauns",ja drēbe pēc pirkšanas stāvējusi skapī,jeb uzvilkta 1-3reizes un nav nekādu valkājuma pazīmju!

Dziidz

aaA

no telefona regulaari paradaas entaas kopijas tekstam...

> BiiiiViiiii

Var jau arī nepirkt, ja lieta nepatīk. Nu es nepirktu ja nepatiktu.

Kāpēc uzreiz tik lecīgi? Kā jau minēju - pirku neklātienē. Uz bildes izskatās labi, uzrādīts,ka mazlietots, bet realitātē - novalkāts

> kukumuxu

Dziidz

Ar pleķiem un caurumiem daudzas pārdod...tas izbrīna..jo man būtu zem sava goda tādas lupatas pārdot..Fuj...pati esmu iegrābusies...jeb ir bijis tā,ka samaksāju netā,pēc tam atnes man drēbi un saka-aij..nepamanīju,ka daži pleķi..laikam no stāvēšanas skapī...nu comon....bija 2tādi gadījumi.Bet tikai vienā no tiem pārdevēja mani centās pierunāt neņemt preci,vai atgriezt naudu.Otrajā vnk iedeva un paziņoja-vai pleķus pamanīju....ja es būtu kko tādu pirms drēbītes atdošanas ieraudzījusi,būtu piezvanījusi,ka nesanāks pirkums un atgriezusi naudu,nevis satikusies un izlikusies,ka pleķi no skapī stāvēšanas(bērnu bodijam...smiekli nāk..protams,ka no ēdiena)...un teikusi-gan jau izmazgāsiet...

1 - 10 no 64