FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Droši pirkumi

Droši pirkumi

Robeža starp mazlietotu, lietotu un nolietotu, kā arī izmēru amplitūda

Laikam jau neesmu te ne pirmā ne pēdējā, kas, pērkot neklātienē, iegrābjas un novalkātām drēbēm vai neīsto izmēru. 

Bet personīgā pieredze izraisīja vielu pārdomām. Interesanti, kur ir robeža starp mazlietotu, lietotu un nolietotu? Iespējams,katrai sava. Tāpat mani izbrīna atzīme pie drēbes - "jauns", bet tekstā parādās, nu ir 1x uzvilkts. Tas nav mazlietots? Jauns, manuprāt, ir ar birku, nevis pāris reižu uzvilkts. Tad nav brīnums, ka par nolietotu lupatu saka - mazlietots. 

Tikko iegādājos smuku (kādreiz) "mazlietotu" džemperīti, kuru labākajā gadījumā varēšu valkāt pa mājām. Kad meitenei prasīju, vai viņa pati pirktu tādu novalkātu par tādu cenu, atcirta, ka humpalu veikalos esot vēl augstākas cenas un ka cena normāla. Būtu piedāvājusi vismaz pusi no naudas atdot, bet nē, vēl lecas. Man viņas žēl, ka jāiepērkas tik dārgi humpalās un ka nabaga meitene nezina elementāras lietas - izpārdošanās normālos veikalos normālas drēbes var nopirkt lētāk.

Tas pats ar izmēriem - pieliek pie vienas drēbes 4 izmērus un ej nu sazini - tas ir 36.vai 43.izmērs. Nerunāju par "one size" staipīgajiem apģērbiem

64 Atbildes

Ar pleķiem un caurumiem daudzas pārdod...tas izbrīna..jo man būtu zem sava goda tādas lupatas pārdot..Fuj...pati esmu iegrābusies...jeb ir bijis tā,ka samaksāju netā,pēc tam atnes man drēbi un saka-aij..nepamanīju,ka daži pleķi..laikam no stāvēšanas skapī...nu comon....bija 2tādi gadījumi.Bet tikai vienā no tiem pārdevēja mani centās pierunāt neņemt preci,vai atgriezt naudu.Otrajā vnk iedeva un paziņoja-vai pleķus pamanīju....ja es būtu kko tādu pirms drēbītes atdošanas ieraudzījusi,būtu piezvanījusi,ka nesanāks pirkums un atgriezusi naudu,nevis satikusies un izlikusies,ka pleķi no skapī stāvēšanas(bērnu bodijam...smiekli nāk..protams,ka no ēdiena)...un teikusi-gan jau izmazgāsiet...

> kukumuxu

Dziidz

Ja veikalos uz atlaidēm vari nopirkt lētāk,kādēļ pērc te ,kur ir dārgāk un pēc tam esi neapmierināta?

Es arī lieku atzīmi "jauns",ja drēbe pēc pirkšanas stāvējusi skapī,jeb uzvilkta 1-3reizes un nav nekādu valkājuma pazīmju!

Tāpēc, ka bija ļoti smuks džemperis ar norādi mazlietots. Izrādījās, ka ja ne gluži nolietots, tad stipri palietots gan. Personīgi es neko tādu nepārdotu, nu vismaz par tādu summu, bet tas jau laikam subjektīvi...

Bet neko darīt, laikam te tā ir realitāte, baigi jau nepārdzīvoju, būs man mācība lietotu internetā  vairs nepirkt.

Internetveikalos vismaz var aizsūtīt atpakaļ, ja kaut kas nepatīk, bet te nav arī šīs iespējas.

Pirms tam arī bijušas veiksmīgas maiņas, kas iedrošināja kaut ko nopirkt

ta ir ja perk neklatiene,pasai ar ta ir gadijies ka gribetais neatbilst realitatei. ari ja sludinajum rakstits lietots un pierakstits ka nedaudz savelusies(sabumbulojusies). tad mana doma tas mazliet arii ir mazliet,bet sanemot preci tiesam isti negribas tadu vilkt jo savelums ir loti liels un boja visu skatu apgerbam. protams nevienu nenosodu jo pirku neklatiene un kas kuram mazliet citam ir loti .

Nē..tā nebiju domājusi...patiesībā man vnk nav ne jausmas,cik drēbes veikalos maksā Latvijā ....jo man māsa dzīvo Norvēģijā un tur arī pērku sev pārsvarā visu..te pērku,jo šķiet ļoooti lēti!!!!Uz veikaliem vnk netieku,jo man vairāki mazi bērni mājās...starp citu-ļoti bieži pirms pirkšanas te ,pajautāju vai drēbe tiešām kā jauna,mazlietota,vai nav pleķu utt...ja nejautā,tad gan pats vainīgs,ka pērk "kaķi maisā"!!!

tarStarp citu-par cik džemperīti nopirki?

s gEs gan ļoti daudz esmu ļoti superīgas drēbes te nopirkusi!!!!!Prasu vnm mērus,ja kkas nav skaidrs,pārprasu...

Evija-tad vajag prasīt papildus bildes!!!

Un ja cena ir,piemēram, 1€..tad arī jāpadomā,kādēļ cilvēks pārdod TIK labu,jaunu,mazlietotu apģērbu par tik simbolisku cenu...

> kukumuxu

Nē..tā nebiju domājusi...patiesībā man vnk nav ne jausmas,cik drēbes veikalos maksā Latvijā ....jo man māsa dzīvo Norvēģijā un tur arī pērku sev pārsvarā visu..te pērku,jo šķiet ļoooti lēti!!!!Uz veikaliem vnk netieku,jo man vairāki mazi bērni mājās...starp citu-ļoti bieži pirms pirkšanas te ,pajautāju vai drēbe tiešām kā jauna,mazlietota,vai nav pleķu utt...ja nejautā,tad gan pats vainīgs,ka pērk "kaķi maisā"!!!

Jā, piekrītu. Es pašreiz pārsvarā iepērkos internetveikalā tā paša iemesla dēļ. Tur nav jābaidās, ka nopirks novalkātu un ja kaut kas nepatīk, pārsvarā var sūtīt atpakaļ.

Protams, te varēju nepirkt, bet nu, ja teikts, ka mazlietots... un uz bildes tik smuks...ilgi domāju, līdz nolēmu - jāņem. Rezultātā - vilšanās, bet reizē arī mācība. Tāpēc dalījos pārdomām. 

Un cena nepavisam nebija  1 eiro Smejošs

11 - 20 no 64