FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Droši pirkumi

Droši pirkumi

Robeža starp mazlietotu, lietotu un nolietotu, kā arī izmēru amplitūda

Laikam jau neesmu te ne pirmā ne pēdējā, kas, pērkot neklātienē, iegrābjas un novalkātām drēbēm vai neīsto izmēru. 

Bet personīgā pieredze izraisīja vielu pārdomām. Interesanti, kur ir robeža starp mazlietotu, lietotu un nolietotu? Iespējams,katrai sava. Tāpat mani izbrīna atzīme pie drēbes - "jauns", bet tekstā parādās, nu ir 1x uzvilkts. Tas nav mazlietots? Jauns, manuprāt, ir ar birku, nevis pāris reižu uzvilkts. Tad nav brīnums, ka par nolietotu lupatu saka - mazlietots. 

Tikko iegādājos smuku (kādreiz) "mazlietotu" džemperīti, kuru labākajā gadījumā varēšu valkāt pa mājām. Kad meitenei prasīju, vai viņa pati pirktu tādu novalkātu par tādu cenu, atcirta, ka humpalu veikalos esot vēl augstākas cenas un ka cena normāla. Būtu piedāvājusi vismaz pusi no naudas atdot, bet nē, vēl lecas. Man viņas žēl, ka jāiepērkas tik dārgi humpalās un ka nabaga meitene nezina elementāras lietas - izpārdošanās normālos veikalos normālas drēbes var nopirkt lētāk.

Tas pats ar izmēriem - pieliek pie vienas drēbes 4 izmērus un ej nu sazini - tas ir 36.vai 43.izmērs. Nerunāju par "one size" staipīgajiem apģērbiem

64 Atbildes

Mazarite

• Jauns - ar birku vai tikai piemērīta, vai uzvilkta uz apmēram 10 min, bet ne ārpus mājas 

TAS PAR 10MINUUTEEM REAALI SMIEKLIIGI :D BET ja nu lai normaali nobildeetu nesmuku lietu,pie spogulja jaastaav un jaabildeejas 30minuutes??? he heee :) He heee...tieshaam sasmeejos :) 

MAZARITE- Manupraat saplisushas dreebes vispaar vajadzeetu mest aaraa..nevis tirgot...hmm...

Bet arii es esmu paarliecinaajusies,ka katram tas kriteerijs par lietotu,jaunu un mazlietotu dreebi ir savaadaaks....

Arī man šeit ir sanācis nopirkt lietas,kuras ir atzīmētas,kā mazlietotas,taču realitātē diezgan panēsātas. Un šāda situācija rodas no tā,ka par citiem pārdevējiem, spriežu pēc sevis. Mans jauns - nopirkts un ne reizi neuzvilkts ārpus savas garderobes. Visbiežāk gan bez birkām,tās mēdzu nogriezt uzreiz pēc nopirkšanas. 

Mazlietots-uzvilkts no vienas līdz max. 5 reizēm. 

Lietots- drēbes ,kuras ir vilktas biežāk par 5 reizēm. 

Bet es savas lietas vispār saudzēju un kopju,tapēc pat manas lietotās drēbes ir glītas un koptas,bez defektiem. 

Dēļ augstāk minētā,sanāk vilties pirkumos. Jo tomēr ne visi apgērba lietojumu vērtē pēc manas skalas...

Nolietotu apģērbu,kādu daža laba šeit pamanās notirgot, vajadzētu atdot cilvēkiem,kam vispār nav,ko vilkt mugurā un viņi priecātos par jebkādu apģērbu. Nodot otreizējai pārstrādei vai vienkārši izsviest gružos. 

varat mani uzskatiit par diivainu bet es vienmeer (!) prasu tadu jautajumu vai apgerbs ir vilkts kaut vienu reizi vai 2x kaut ielikts pie sadalas "jauns".  mani tas intresē jo kaa jau teksta autore rakstiija, ir naacies uziet uz sludinaajumu kur ielikts apgerbs pie sadalas "jauns" bet pec tam piemetina ka ir uzvilkts uz fotosesiju vai vel nezin kur, ta ka viss musu zinaa vai velamies pirkt vai nee, pasai tikko iepatikaas dzinsu vestiite, un bija ielikts pie sadalas mazlietots un uzprasiju vai biezi pavalkats vai paris reizites uzvilkts jo mani tas intresee, kautkaa taa

> kukumuxu

Un ja cena ir,piemēram, 1€..tad arī jāpadomā,kādēļ cilvēks pārdod TIK labu,jaunu,mazlietotu apģērbu par tik simbolisku cenu...

Uz cenu ne vienmēr vajag skatīties,es arī ļoti daudz vienu brīdi tirgoju pa lēto vai atdevu par velti,tikai tādēļ,ka man to nevajadzēja,nevis,jo sliktas mantas.

> kukumuxu

Evija-jaunu labāk pirkt veikalā,ar birkām..varbūt kāda ir kko nopirkusi veikalā un 3gadus turējusi nevilktu skapī,protams,mājās birkas logiski,ir nogriezt...tad uzskati,ka par tādu jāraksta jauns,jeb mazlietots?Jo lietots taču nav!!!Manī aizdomas rada pārdevējas,kurām pilns ar jsunām precēm ar birkām par smieklu naudu...manuprāt-vai nu viņas zog vai...pirkšansas māniju pārņemtas...sapērkas izpārdošanās un tad šeit pārdod...citu variantu man nav...Man,piemēram,regulāri māsa no Norvēgijas sūta pilnīgi jaunus apgērbus..daži der,pārējos neturu skapī un tirgoju...bet birkas man taču nav...ko tad man-rakstīt,ka mazlietots??Ja esmu tikai uzmērījusi...

Protams, ka jaunu pirkt labak ir veikala!To nemaz neapšaubu. Manuprat, ja reiz ir tikai uzmērīts, tad jaa, tas ir jauns!Reti ir ta, ka skapī stav kads drēbes gabals, kas ne reizi nav mugura vilkts, pat mērīts!Un, taisnība arī ir tam, ka nopērkot kadu drebi veikala, iespejams, to ir mērījušas n-tas damas!

Bet, kam es nepiekrītu, ka raksta-jauns, bet, nu vilkts kadas nieka 3 reizes! Ja, reiz ir pardevejs, jaspēlē godīgi, būs vairak atsauksmes, apmierinatu pirceju!Es gribēju pirkt apavus, parjautaju par defektiem un viņa man atrakstīja-1 reizi vilkti, kaa jauni, bet satikšanas reizē redzu, ka apavi ir ne tikai vienu reizi vilkti ( vai arī vienu, bet tad, nu gan kadi paris km nostaigati :) ). 

Starp citu-nekad nesapratīšu,kā var iedomāties pārdot apakšveļu bez birkām-tātad lietotu...kā arī nesapratīšu tās,kas kaut ko tādu pērk...

Vai stringus....

Vai stringus....

Janeta..jā,Tev taisnība..jo pati par dažiem € esmu pirkusi superīgas drēbes...mazajam pilnīgi jaunas bikses par 50santīmiem...vēljoprojām to pārdevēju atceros ar sajūsmu!!!

41 - 50 no 64