FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Droši pirkumi

Droši pirkumi

Robeža starp mazlietotu, lietotu un nolietotu, kā arī izmēru amplitūda

Laikam jau neesmu te ne pirmā ne pēdējā, kas, pērkot neklātienē, iegrābjas un novalkātām drēbēm vai neīsto izmēru. 

Bet personīgā pieredze izraisīja vielu pārdomām. Interesanti, kur ir robeža starp mazlietotu, lietotu un nolietotu? Iespējams,katrai sava. Tāpat mani izbrīna atzīme pie drēbes - "jauns", bet tekstā parādās, nu ir 1x uzvilkts. Tas nav mazlietots? Jauns, manuprāt, ir ar birku, nevis pāris reižu uzvilkts. Tad nav brīnums, ka par nolietotu lupatu saka - mazlietots. 

Tikko iegādājos smuku (kādreiz) "mazlietotu" džemperīti, kuru labākajā gadījumā varēšu valkāt pa mājām. Kad meitenei prasīju, vai viņa pati pirktu tādu novalkātu par tādu cenu, atcirta, ka humpalu veikalos esot vēl augstākas cenas un ka cena normāla. Būtu piedāvājusi vismaz pusi no naudas atdot, bet nē, vēl lecas. Man viņas žēl, ka jāiepērkas tik dārgi humpalās un ka nabaga meitene nezina elementāras lietas - izpārdošanās normālos veikalos normālas drēbes var nopirkt lētāk.

Tas pats ar izmēriem - pieliek pie vienas drēbes 4 izmērus un ej nu sazini - tas ir 36.vai 43.izmērs. Nerunāju par "one size" staipīgajiem apģērbiem

64 Atbildes

Man nav gadijies,ka nopērku nolietotu jo ļoti rūpīgi izpeetu bildes,ja rodas aizdomas-prasu papild bildes,arī ja ielikta bilde no interneta-bez papildus bildēm iz dzīves- neies cauri:))

Bieži redzu - Jaunas, bikses tikai 2-3 reizes mazgātas :D  vai vēstulēs man atbild - kleita pilnīgi jauna, tikai uz diviem pasākumiem esmu vilkusi :D

Nu jā,katram laikam sava izpratne par jauno ,mazlietotu un nolietotu. :D

Uzskatu, ka pirms liec kko pārdošanā,jāapdomā vai pats par tādu cenu pirktu. :)

nu tas tā īsumā.

> demaauuse

Nu jā,katram laikam sava izpratne par jauno ,mazlietotu un nolietotu. :D

Uzskatu, ka pirms liec kko pārdošanā,jāapdomā vai pats par tādu cenu pirktu. :)

nu tas tā īsumā.

Pilnīgi piekrītu.Un mani aizvien varaak paarsteidz jautaajums par precēm:"Kaapēc tik lēti?" Nu nešķiet man,ka šis ir peļņas portaals,taadēļ arī lieku drēbes paardot par salīdzinoši zemaam cenaam,bet bez maz vai jaasaak apsvērt vai nepacelt cenas - jo redz ja cena par zemu tad uz tavu drēbi pat nepaskatīsies,sak tur jau noteikti kaads defekts ;D

Labots 16.03.2014 16:48

Labdien!

Nevienu neaizstāvu,nevienu nenosodu!

Manuprāt,portāla devīze "Dod apģērbam otro dzīvi .. ",jau vien liek ,rēķināties ar to,ka jaunas mantas šeit iegādāties var ļoti reti !

Manuprāt,pāris dāmas ,kurām šis portāls ir liela sastāvdaļa no ikdienas dzīves ,dažkārt pārāk daudz iespringst !

Protams,man kā jau vairumam arī ir nācies "iegrābties",bet naudu atpakaļ nekad neesmu jautājusi ! Manuprāt,ja parakstos šeit ,ko iegādāties man ir jārēķinās,ka kārotā manta dzīvē var neatbist foto redzētajam un domās lolotajam!

Domāju,ka kompromiss ir atrodams jebkurā situācijā !Mums taču katrai ir profilā vietiņa,kur varam ,katra atsevišķi norādīt "jauns/lietots/mazlietots"nozīmi savā izpratnē! Šķiet,ja šāda opcija būtu obligāti aizpildāmo lauciņu vidū ,mums pašām būtu vieglāk orientēties !

Bet,kā jau mums visiem zināms- cik cilvēku tik viedokļu !

Novēlu smaidīgu un burvīgu brīvdienu!Skūpsts

Labots 16.03.2014 16:54

Nekas, mācība man ir nepirkt lietotu neredzot. Bet jāatzīst, ka, pateicoties šim portālam, ir bijušas veiksmīgas maiņas. Tiesa, vienu reizi neiegādājos drēbes, bet bēbju pārnēsājamo somu, bet otru reizi tikos ar sievieti klātienē. Abas reizes tiku pie nelietotām mantām Smejošs

> kukumuxu

Mazarite

• Jauns - ar birku vai tikai piemērīta, vai uzvilkta uz apmēram 10 min, bet ne ārpus mājas 

TAS PAR 10MINUUTEEM REAALI SMIEKLIIGI :D BET ja nu lai normaali nobildeetu nesmuku lietu,pie spogulja jaastaav un jaabildeejas 30minuutes??? he heee :) He heee...tieshaam sasmeejos :) 

Nu tas ir tā, ka domāju vilkt šo apģērbu ārpus majaa un pa māju pastaigaju un saprotu, ka tomēr nepatīk man

Es bieži.apģērbus nopērku nepiemērot, steigā, bet tgs vairāk arī neplesu birkas nost, kamēr to apģērbu neuzvelku normāli.

> kukumuxu

Evija-jaunu labāk pirkt veikalā,ar birkām..varbūt kāda ir kko nopirkusi veikalā un 3gadus turējusi nevilktu skapī,protams,mājās birkas logiski,ir nogriezt...tad uzskati,ka par tādu jāraksta jauns,jeb mazlietots?Jo lietots taču nav!!!Manī aizdomas rada pārdevējas,kurām pilns ar jsunām precēm ar birkām par smieklu naudu...manuprāt-vai nu viņas zog vai...pirkšansas māniju pārņemtas...sapērkas izpārdošanās un tad šeit pārdod...citu variantu man nav...Man,piemēram,regulāri māsa no Norvēgijas sūta pilnīgi jaunus apgērbus..daži der,pārējos neturu skapī un tirgoju...bet birkas man taču nav...ko tad man-rakstīt,ka mazlietots??Ja esmu tikai uzmērījusi...

Vispār domā, ko runā?! Tā vienkārši vari citas par zaglēm nosaukt ?!

jauns ir ,ja birka klat.

mazlietots ir tad ,kad nav nekadu defektu, ne krasa izbalejusi, ne arii novalkats un nekadu plekjishu nav.

lietots ir tads ,kas ir valkats ilgaku laiku,bet ari bez defektiem. bet nu par to katram ir sava izpratne,jo  man reiz atsutija caurus svarkus , ne tikai viena vieta bet vairakas, un otru drebi netiru, biju soka kaa vispar tadas drebes var pardot!!!!Pārsteigts

> Visam - 50%

> kukumuxu

Evija-jaunu labāk pirkt veikalā,ar birkām..varbūt kāda ir kko nopirkusi veikalā un 3gadus turējusi nevilktu skapī,protams,mājās birkas logiski,ir nogriezt...tad uzskati,ka par tādu jāraksta jauns,jeb mazlietots?Jo lietots taču nav!!!Manī aizdomas rada pārdevējas,kurām pilns ar jsunām precēm ar birkām par smieklu naudu...manuprāt-vai nu viņas zog vai...pirkšansas māniju pārņemtas...sapērkas izpārdošanās un tad šeit pārdod...citu variantu man nav...Man,piemēram,regulāri māsa no Norvēgijas sūta pilnīgi jaunus apgērbus..daži der,pārējos neturu skapī un tirgoju...bet birkas man taču nav...ko tad man-rakstīt,ka mazlietots??Ja esmu tikai uzmērījusi...

Vispār domā, ko runā?! Tā vienkārši vari citas par zaglēm nosaukt ?!

+++ par to pašu padomāju, jo man diezgan regulāri ir jaunas drēbes, kas tiešām nav vilktas, jo vai nu šeit iegūstu, vai nu man nopērk un neder, nepiestāv, vai nu pati nopērku nemerot

51 - 60 no 64