FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

tā kkā/

šodien vēlreiz par to pārliecinājos:D Liekas, ka meitenes iztīrijušas omes skapi, un nupat pelnīs  lielo naudu:D

18.03.2014 18:50

un....... Ko ar to gribēji mums pateikt ?! Nevainīgs

18.03.2014 18:58

:D :D :D

18.03.2014 19:01

Kkads MURGS!!Smejošs

18.03.2014 19:06

Sorry, tu varbut par savu skapi runaa, ka esi iztirijusi omites kumodes, un nu tik pelnisi lielo naudas maisu!! Paskatijos tavos plauktinos, tad nu ta ari varetu but, ka omites skapis ir patirits:DDD

Nav jau, nav gan tā- te esmu iegādājusies jaunas un gandrīz jaunas lieliskas lietas :)

Un, ja kas- omes skapju lietiņas tak tagad tieši ir pats labums, un atrodamas sadaļā VINTAGE :D

18.03.2014 19:08

ne nu varetu teikt ka te omites nesez,un par gaumi nestridas!Smejošs

18.03.2014 19:09

Par gaumi nestrīdamies:D

> 2014

un....... Ko ar to gribēji mums pateikt ?! Nevainīgs

Jums neko, vnk saku, kā man šķiet.. meitene piedāvāja uz maiņu vnk šausmīgas drēbes, no kāda maisa izvilktas, negludinātas.. aizvēsturiskās kkādas:D

> Sapnis

Sorry, tu varbut par savu skapi runaa, ka esi iztirijusi omites kumodes, un nu tik pelnisi lielo naudas maisu!! Paskatijos tavos plauktinos, tad nu ta ari varetu but, ka omites skapis ir patirits:DDD

un ko tu uzreiz lec manā skapī.. jā, es neko nesaku, ka omītes arī velk augstpapēžu kurpītes, firmas botes un mētelīšus tādas kā manā skapī:_)

18.03.2014 19:30

Jau ieprieks atvainojos par to,ka nav pieejamas garumzimes,bet ome ir tads diskutejams vards ,vari paskaidrot kadas vecuma robezas tu ieraksti to? Tiri interesei,jo ka zinams,ne visas omes sakas no 80 gadiem. 

Par tavu atbildi par mainu-piekritu,ta tiesam vairums gadijumos ir,tur neiebilstu,ha.

1 - 10 no 32