FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

tā kkā/

šodien vēlreiz par to pārliecinājos:D Liekas, ka meitenes iztīrijušas omes skapi, un nupat pelnīs  lielo naudu:D

18.03.2014 19:32

Dazaadi cilveeki, dazaadas gaumes. ;)

Un ir arii vintage sadala tam pasham noluukam ;)

Ir arii sievietes, kas savaam mammam peerk ;) Man ir bijusas vairakas taadas pirceejas. 

18.03.2014 19:38

> tikai sodien visam 50% atlaide

> 2014

un....... Ko ar to gribēji mums pateikt ?! Nevainīgs

Jums neko, vnk saku, kā man šķiet.. meitene piedāvāja uz maiņu vnk šausmīgas drēbes, no kāda maisa izvilktas, negludinātas.. aizvēsturiskās kkādas:D

Ar to arī vajadzēja sākt pašā sākumā - tad vis būtu skaidrs. :)

18.03.2014 19:41

> mjau

Dazaadi cilveeki, dazaadas gaumes. ;)

Un ir arii vintage sadala tam pasham noluukam ;)

Ir arii sievietes, kas savaam mammam peerk ;) Man ir bijusas vairakas taadas pirceejas. 

+++

> Janeta

ome ir tads diskutejams vards ,vari paskaidrot kadas vecuma robezas tu ieraksti to? Tiri interesei,jo ka zinams,ne visas omes sakas no 80 gadiem. 

Tieši tā- mana mamma un vīramāte,pateicoties man, pirmoreiz kļuva par omēm 40 gadu vecumā, abas modernas, jaunas dāmas Smaidīgs 

> Janeta

ome ir tads diskutejams vards ,vari paskaidrot kadas vecuma robezas tu ieraksti to? Tiri interesei,jo ka zinams,ne visas omes sakas no 80 gadiem. 

Tieši tā- mana mamma un vīramāte,pateicoties man, pirmoreiz kļuva par omēm 40 gadu vecumā, abas modernas, jaunas dāmas Smaidīgs 

18.03.2014 19:49

Labots 18.03.2014 19:51

> tikai sodien visam 50% atlaide

> Sapnis

Sorry, tu varbut par savu skapi runaa, ka esi iztirijusi omites kumodes, un nu tik pelnisi lielo naudas maisu!! Paskatijos tavos plauktinos, tad nu ta ari varetu but, ka omites skapis ir patirits:DDD

un ko tu uzreiz lec manā skapī.. jā, es neko nesaku, ka omītes arī velk augstpapēžu kurpītes, firmas botes un mētelīšus tādas kā manā skapī:_)

Jo labākā aizsardzība ir uzbrukums!

Bet,ja nopietni, tad te tiešām var sastapt aizvēsturi 

Kada nozime, kadas drebes kurs liek? Katrs sava skapi liek, ko velas un neuzspiez to nevienam pirkt :) Kas velas un kuram vajag, tas perk :) Nedomaju, ka ta ir lieta, par ko ir jacepjas :) Vismaz man tas netrauce :)

18.03.2014 19:56

> Elīna Dronka

Kada nozime, kadas drebes kurs liek? Katrs sava skapi liek, ko velas un neuzspiez to nevienam pirkt :) Kas velas un kuram vajag, tas perk :) Nedomaju, ka ta ir lieta, par ko ir jacepjas :) Vismaz man tas netrauce :)

kāpēc sava viedokļa paušana tagad saucās - cepšanās ?:D

18.03.2014 19:59

Nevēlos izklausīties rupja,bet ,vai tagad par katru sīkumu jātaisa jauna sadaļa forumā?:D

18.03.2014 20:00

> Elīna Dronka

Precizēji arī manas domas !Smejošs

11 - 20 no 32