FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

tā kkā/

šodien vēlreiz par to pārliecinājos:D Liekas, ka meitenes iztīrijušas omes skapi, un nupat pelnīs  lielo naudu:D

18.03.2014 20:05

Labots 18.03.2014 20:06

> Salna

> Elīna Dronka

Kada nozime, kadas drebes kurs liek? Katrs sava skapi liek, ko velas un neuzspiez to nevienam pirkt :) Kas velas un kuram vajag, tas perk :) Nedomaju, ka ta ir lieta, par ko ir jacepjas :) Vismaz man tas netrauce :)

kāpēc sava viedokļa paušana tagad saucās - cepšanās ?:D

Es vienkarsi neuzskatu, ka delj tada sikuma ir verts kaut ko diskutet un uztraukties. Paust viedokli vajag par noderigam lietam nevis tadam, kas nevienam neko sliktu nedara :)

18.03.2014 20:11

Jāiet uz AM pērļu grupu. :) :D

18.03.2014 20:39

> 2014

Jāiet uz AM pērļu grupu. :) :D

aha, piebiedrojies, tur jau viens kungs šodien ieradaas un nesmuki izrunaajaas...:D

18.03.2014 21:18

> tikai sodien visam 50% atlaide

> Sapnis

Sorry, tu varbut par savu skapi runaa, ka esi iztirijusi omites kumodes, un nu tik pelnisi lielo naudas maisu!! Paskatijos tavos plauktinos, tad nu ta ari varetu but, ka omites skapis ir patirits:DDD

un ko tu uzreiz lec manā skapī.. jā, es neko nesaku, ka omītes arī velk augstpapēžu kurpītes, firmas botes un mētelīšus tādas kā manā skapī:_)

Smejošs Kruta, es nebiju iedomājusies, ka kopš 80-tajiem kāds joprojām lieto vārdu salikumu 'firmas botes'. 

18.03.2014 21:47

Labots 18.03.2014 21:47

Smejošsomēm viss akurāti un sagludināts parasti!

19.03.2014 17:07

Bet ja nu ome pati gribēja, lai jaunatne palīdz skapi iztīrīt? Visi seniori jau ar datoru nesaprotasSmejošs

19.03.2014 17:15

> Elīna Dronka

> Salna

> Elīna Dronka

Kada nozime, kadas drebes kurs liek? Katrs sava skapi liek, ko velas un neuzspiez to nevienam pirkt :) Kas velas un kuram vajag, tas perk :) Nedomaju, ka ta ir lieta, par ko ir jacepjas :) Vismaz man tas netrauce :)

kāpēc sava viedokļa paušana tagad saucās - cepšanās ?:D

Es vienkarsi neuzskatu, ka delj tada sikuma ir verts kaut ko diskutet un uztraukties. Paust viedokli vajag par noderigam lietam nevis tadam, kas nevienam neko sliktu nedara :)

Labots: vakar, 20:06

Bet, ja reiz Tu ta uzskati, rodas jautajums-kadeļ raksti?

19.03.2014 17:19

> Vai kādam ir VĒL lētāk? :)

Nav jau, nav gan tā- te esmu iegādājusies jaunas un gandrīz jaunas lieliskas lietas :)

Un, ja kas- omes skapju lietiņas tak tagad tieši ir pats labums, un atrodamas sadaļā VINTAGE :D

O jā, omju skapī var atrast daudz ko labu.. :)
Žēl ka esmu jau iztīrījusi :D

Dabūju tādas kurpes..uhhh...tagad veikalos bargu naudu vajadzētu atdot.. 

19.03.2014 17:42

Labots 19.03.2014 17:50

> lienīte

> Vai kādam ir VĒL lētāk? :)

Nav jau, nav gan tā- te esmu iegādājusies jaunas un gandrīz jaunas lieliskas lietas :)

Un, ja kas- omes skapju lietiņas tak tagad tieši ir pats labums, un atrodamas sadaļā VINTAGE :D

O jā, omju skapī var atrast daudz ko labu.. :)
Žēl ka esmu jau iztīrījusi :D

Dabūju tādas kurpes..uhhh...tagad veikalos bargu naudu vajadzētu atdot.. 

Es ari Kad ciemojos pie omes, atradu dikti skaistas kurpites un pie tam mans izmers, uzpuceju un ar paceltu galvu staigaju! Viena draudzene, kad parvacos izludzas lai atdodu vinai! Jo ari vinai kurpites, neskatoties uz entajiem gadiem kas  tika omes skapi nostavetas, loti patika!! Kurpites bija idealas!

Ta ka Omes skapjos ir labas lietinas atrodamas :) Un neaizmirstam mode atgriezhas :)

Un tieshi ta, kadam lupata, bet kadam ista Perle :)) 

Par gaumi nestridas ;)

> Liz

> tikai sodien visam 50% atlaide

> Sapnis

Sorry, tu varbut par savu skapi runaa, ka esi iztirijusi omites kumodes, un nu tik pelnisi lielo naudas maisu!! Paskatijos tavos plauktinos, tad nu ta ari varetu but, ka omites skapis ir patirits:DDD

un ko tu uzreiz lec manā skapī.. jā, es neko nesaku, ka omītes arī velk augstpapēžu kurpītes, firmas botes un mētelīšus tādas kā manā skapī:_)

Smejošs Kruta, es nebiju iedomājusies, ka kopš 80-tajiem kāds joprojām lieto vārdu salikumu 'firmas botes'. 

super, tātad es tāda vienīgā!:D

21 - 30 no 32