FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Jautājums meitenēm!!!

Sveikas, man ir tāds jautājums tām meitenēm, kuras izmanto clip in matinus. Cik tas ir ērti?Vai neslīd laukā? Un cik treses jūs parasti liekat?

Jau iepriekš, paldies par atbildēm:)

09.07.2013 17:04

Jā,kapsulas bojā matus,man vismaz pabojāja uz urrā...itkā ar to vēl nepietika,blaugznas arī parādījās, taču ar visādiem līdzekļiem sadakterēju gan matus,gan galvas ādu :)

Ar clip in man arī nepatika - uz dažām stundām ok, taču visu dienu gan nevarēju, tiešām jāskatās vai nav nekas redzams un tā. Liku visas 7treses :)

Pagaidām esmu par plāksnītēm :)

09.07.2013 22:40

Es arī lietoju clin in matus, bet ne ikdiena. Kopa viena reize izmantoju 15 skipsnas un cik zinams, tad nevar vinus pamanit. Viss jau atkarigs ari no ta, vai klipsis ir tada pasa krasa ka mati vai nav. Man ir viss viena krasa + kupli mati, tapec uzskatu, ka ir ok. Ikdiena nelietoju sos matus, tapec man netrauce, bet biezi parliecinos vai nav kadi atnakusi vala.

10.07.2013 19:31

> jaunas drebes... ieskaties..

arī Clip Inn mati briesmīgi bojā matus - pašai bija pusgadu, līdz sapratu, ko saviem īstajiem patiesībā nodaru, neiesaku !

18.06.2014 17:52

Mulkibas tas vispar neboja matus, vispar kada veida clip in var bojat? Pati nostaigaju gadu ar clip in, viss kartiba, vajag tikai pareizi iemacities ielikt un pirkt laba salona, nevis pa leto, protams nopirksi pa kadiem 25eiro tad nebrinies ka slid ara.Jaskatas kadas spradzites, vai ar silikonu vai bez, man ne reizi gada laika nav izskritusi neviena skipsna, ir tikai japierod. Protams ar pieaudzetiem matiem daudzz labak, tagad pieaudzeju uz us-tape, loti patik, labak neka clip in.

18.06.2014 18:15

Par cenu nepiekritīšu, atkarīgs no sprādzīšu kvalitātes. Arī lētiem matiem bieži ir ļoti labas sprādzītes.

Pati uz pasākumiem lieku 6-10 treses, nepatīk 1 lielā biezā, jo šausmīgi neērti un plēš matus ārā, bet mazākās treses, var ielikt, cik gribās, kā/kur gribās un pat mazākās pa kādai piešūt pie lielajām :)

11 - 15 no 15