FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Iepakojumi

sveikas.:) Kā jūs parasti iepakojat sutāmas drēbes vai apavus?vienkārši maisiņa un viss..?

20.03.2014 18:41

ja,es parasti iepakoju maisinja,vai kada kastite,ja tada atrodas,man liekas lielas nozimes nav kur iepakots,galvenais kas ir ieksha

20.03.2014 18:45

es parasti maisiņā ielieku un ar soču nolīmēju :)

20.03.2014 18:53

Es tiesi tapat sutu sutijumus un ta ari sanemu:) Maisina kartigi aizlimetus un viss:)

Es parasti ielieku divos maisiņos.

20.03.2014 19:09

ja apavi tiek sutiti tad parasti kaste iepakoju, apgerbu maisinja un ar skocu pari :)

20.03.2014 19:14

Es nepažēloju santīmus un pastā iegādājos mazā izmēra kastītes un baltajās "aploksnēs" kuras no iekšas salīmētas ar burbulīšiem, tad nu skatoties pēc sūtījuma iepakoju kādā no šiem :)

20.03.2014 19:18

> Doogma

Es nepažēloju santīmus un pastā iegādājos mazā izmēra kastītes un baltajās "aploksnēs" kuras no iekšas salīmētas ar burbulīšiem, tad nu skatoties pēc sūtījuma iepakoju kādā no šiem :)

Pilnīgi piekrītu,man pašai patīk tā skaisti iepakotu saņemt, tāpēc arī citiem sūtu smuki.

20.03.2014 20:05

Ja ar pakomātiem, tad vienkārši ielieku maisiņā un ar skoču. Ja kas plīstošs, kārtīgi ietinu burbuļplēvē. Arī ja sataustāmu veļu sūtu, salieku daudz burbuļplēves, lai nevar pateikt, kas iekšā.

Pa pastu sūtot, tinu miskastes maisā (stingrajā) :D Un smuki salīmēju ar skoču no visām pusēm. Un kopskatam arī nav ne vainas, no malas nepateiksi. Nav vēlmes barot LV pastu, katrreiz pāri 1€ pērkot iepakojumu, i' pircējam izdevīgāk, ka nav par iepakojumu jāpārmaksā. Mazās lietiņas gan lieku burbuļaploksnītēs, tikai lielās tā īpaši pakoju.

20.03.2014 20:17

sen atpakalj,kad paarsvaraa suutiiju pa pastu,pirku speciaalaas aploksnes kaa te mineeja,bet tad apguvu post/pasta stac.,man parasti suutiija parastos maisinjos,saaku es ar taa suuutiit,aizliimeeju ar skochu un viss,taapat sanjemot saplees to iepakojumu,smukaak jau ir,bet...taa aploksne jau ar smuki maksaa,ja tirgo apgjeerbu pa grashiem,pirkt veel speciaalo aploksni suutiijumam,nu nez...

20.03.2014 20:19

Parasti maisiņā, bet citreiz arī kastītē.Smaidīgs

1 - 10 no 11