Runa vecakiem kazas!

Sveikas, meitenes!!!

 

Laikam jautajums un lugums domats vairak precetam damam. Masa driz izies pie vira, un ir nepieciesama tiesam smuka runa vecakiem no jauna para.

Vai varat padalities, ar tiem istiem vardiem un pateicibam vecakiem, ko esat teikusi sava galvenaja kazu diena?

P.S. Interneta diemzel neko nevaram atrast. Busu loti pateiciga Jums. SmaidīgsSkūpsts


7 Atbildes


Lai saka,to ko vēlas pateikt, to par ko vēlas pateikties saviem vecākiem.. Es ieliku iekšā runā burvīgas, neaizmirstamas - bērnības atmiņas,ko pavadīju kopā ar vecākiem. Galvenais,lai ir patiesi. :)


Es biju tik satraukusies un laimīga, ka sadevu tik daavanas bez nekaadaam runaam un taapat bija labi...:)


kad braalis preceejaas,vinji vnk padeva daavanu un pateica paldies,shkjiet,ka prasiit garas runas taadaa dienaa,buutu nepraats,satraukushies gan vieni,gan otri,galvenais pateikt paldies par to,ka esat,jo bez vinjiem nebuutu muusu.


Labots 22.03.2014 21:13

Atradu kkādā kāzu portālā,

Mammu un tēti, Jūs esat mana ģimene, mani vecāki. Nav cilvēku, kuriem es rūpētu vairāk. Tādēļ es esmu Jums neizsakāmi pateicīga. Paldies pasaulē labākajiem vecākiem, kas mani uzrauga, rūpējas par mani un vienmēr arī nedaudz audzina. Es mīlu jūs abus!Tādēļ, pasmaidiet un esiet laimīgi. Jūsu misija ir izpildīta, prieks un laime man par tik fantastiskiem, brīnišķīgiem un kolosāliem vecākiem. Liels paldies Jums! Es vēlējos, lai Jūs vienkārši zinātu, ka esmu jums neizsakāmi pateicīga.


Man bija sagatavota gan dzeja, gan runa bez gala daiļa... bet neizmantoju, jo tajā dienā, tajā brīdī sapratu, ka gribu runāt patiesi un tā kā jutos tajā brīdī. Cik kāzās būts, vienmēr visas runas vienādas, protams, neko daudz jau tur nav kam atšķirties - paldies par meitu, paldies par dēlu utt. bet domāju, ka māsai pašai jāsajūt diena, kurā ir gatava rakstīt šo runu un to vēlams iemācīties no galvas, nevis lasīt no papīrlapas... tīrā cieņa pret vecākiem. Lai tiešām neizskatās samāksloti un pārspīlēti. Labāk pateikt ko muļķīgu, bet bez nolasīšanas.

Rūgts! Skūpsts


Paldies meitenes par atsauksmi. 

 

Gaidu vel kadus vardinjus!!! =)


Ieteiktu vēl pameklēt ko noderīgu portālā precos.lv

1 - 7 no 7