FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Frizieris/e Rīgā

Sveikas, Dāmas :)

Vēlējos Jums jautāt, par kura friziera darbu esat sajūsmā, pie kuras ejiet ne vienu vien reizi? Meklēju tādu, kura saprot ko nozīmē nogriezt 5cm, nevis 10+ , tāda kurai tas ir sirds darbs un viegla roka matu griešanā. Padalieties ar savām frizierīšu kontaktiem. Un aptuvenām cenām.

Paldies ;)

es ar meklēju:) Vēlams tuvā Pārdaugava)

23.03.2014 14:12

Purvciemā laba frizetava! pati biju pirmo reiz un biju sajūsma! Man beigti gali un cik gāju pie frizierēm vienmēr grieza gandrīz pusi no matu garuma... Jo sakot nV jēgas tik galus aplidzinat! Šoreiz kad biju LV masa ieteica aiziet pie viņas frizieres! Viņa man apgrieza tikai tos beigtos galus! Un jau 2 mēneši un matu gali veseli! Un matu garums nepamanas kad būtu apgriezti :))

Ja interesē Purvciema puse tad varu uzzināt kontaktus ;) 

23.03.2014 14:21

man jau liekas,ka gandriiz neiespeejami atarst taadu,kas nenogrieziis pusi matu nost,jo parasti jau vairaak vai amzaak,matu gali ir sashkjeelushies un frizieris jau tipa grib bojaatos novaakt un griezh tik vairaak nost,kas it kaa ir pareizi,jo nav jeega no gariem un saluuzushiem matiem,

man kaa klientam,protams,negribaas atstaat veselu kushkji 1 iecereetaa cm vietaa :D

23.03.2014 14:27

Purvciema ,blakus t/c Minska ir laba friziere Ljena.

23.03.2014 14:37

Jau vairākus gadus regulāri apmeklēju Karlen frizētavu Imantā, Anniņmuižas bulvārī, ļoti patīk Ramonas un Ilutas veidotie griezumi, attieksme...vienvārdsakot LABI MEISTARI   ..iešu arī turpmāk.... :)))

23.03.2014 15:03

Klimovicha88, jā būtu ļoti jauki ja uzzinātu precīzāk. :)

23.03.2014 16:10

varbuut kaadai ir zinaama frizieriite maskachkaaSmejošs? tc Mols apkaartnee. par pienjemamaam cenaam. :)

23.03.2014 16:24

Labots 23.03.2014 16:27

ar septembri iešu mācīties par frizieri uz Rīgas stila un modes profesionālo vidusskolu, tad varēsiet nākt pie manis par velti :D

23.03.2014 16:40

Esmu ļoti apmierināta ar Skaistuma skolas - mācību frizētavas sniegtajiem pakalpojumiem (http://www.skaistumaskola.lv/lv/kontakti.html). Laiciņš vidēji ilgāk jāparēķina - pasēžot, jo meitenes visu dara lēnāk, jo mācās,bet cenas un rezultāts - labs.

23.03.2014 16:46

> Duuda

varbuut kaadai ir zinaama frizieriite maskachkaaSmejošs? tc Mols apkaartnee. par pienjemamaam cenaam. :)

un liidzinaat matus 1h :d kaadreiz pati maaciijos par frizieri un jau tajos laikos mums bija 50santiimi jaamaksaa klientam par griezumu,nedomaaju,ka tagad ir par baltu velti

1 - 10 no 10