FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Meitenes,Jūsu neparastākā pieredze ar drēbju pielaikošanu?

Lūdzu,padalieties,kur un kā parasti mērat noskatītos apģērbus,apavus, ja tiekaties ar pircējām/pārdevējām pilsētas centrā? Vai ejat kādā apģērbu veikalā kabīnē? Uzņemat pie sevis mājās? Ir bijuši kādi traki kuriozi?Aci miedzošs

02.04.2014 10:11

> Inky

> zaiza

> Inky

> zaiza

lasu un juutos kaa no jumta nokritusi,jo nekad neesmu piedaavaajusi braukt pie manis meriities un arii neesmu sanjeemusi uzaicinaajumu braukt ciemos meeriit pashai! ja juus peerkat dreebi pa paaris eiro,tad braukt uz otru Riigas galu uzmeeriit,jums liekas kaa piedziivojums vai kaa? :d

Labots: šodien, 09:07

Parasti jau tas notiek, ja sanāk ar nelielu līkumu vai pa ceļam. Vakar, piem., strādāju Andrejsalā un kas man grūti pirms braukšanas mājās, pie tam ar riteni, aizmīties tur pat blakus uz Alberta ielu.. Pie manis gan vienreiz meitene speciāli brauca, bet tas tāpēc, ka kurpes vajadzēja jau uz nākamo dienu.
Vai speciāli brauc, ja traki daudz mantu gribās uzmērīt.

Tu pa Riigu? es vislaik domaaju,ka citaa pilseetaa,vai tikai periodiski?Smejošs

A kas traucē no pieRīgas pilsētas ar riteni braukāt?! ;D Vienkārši uz darbu/skolu sanāk nevis pāris km, bet tie pāris + 10 :) Strādāju un mācos Rīgā, guļu pieRīgā mājās..

nee neko,neko es tikai saku,ka kaut kaa vienmeer domaaju,ka esi citaa pilseetaa un te,hobaa,Andrejsala blaablaa ;)

02.04.2014 10:48

Ā, nu es braukājos, pa pāris stundām sabiedriskajā katru dienu sanāk. Labāk kā domā, ka esmu citā pilsētā (lai gan oficiāli tā arī sanāk), nekā, kā jebkurā brīdī varu izskriet centrā satikties :D

51 - 52 no 52