FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

nesaprotu.

ieliku temu ar nosaukumu Help , lai kads man pateiktu, kadi izdevumi ir caur pasta nodalu sutot.
tema tika  dzesta.
Nu gan.

27.03.2014 17:22

Labots 27.03.2014 17:26

http://www.pasts.lv/lv/uzzinas/Pasta_pakalpojumu_tarifi/lptarifi-2014.pdf (6. lpp)

Un nekAdas pastnieka attieksmes, jo ir tak tarifi!!!

TurklAt, ja paciņas gabarīti garuma, platuma un biezuma izmēru summa līdz 90 cm, tA skaitAs sīkpaka - pēdējoreiz sūtīju kopsummA 85 cm un par to informēju LP darbinieku, lai neiesmērē man paku, par attiecīgo cenu.

Vienmēr, pirms dodos uz pastu, savu sūtījumu izmēru un nosveru, lai zinAt, cik būs jAmaksA, un nekad neviena pArsteiguma man nav bijis. Visi izdevumi IR PAREDZAMI !!!

27.03.2014 18:03

Mans secinājums, ka pašam ideāli jāpārzina tarifi, jo pastnieku attieksme joprojām kā padomijā. Pasta mājas lapā norādītās cenas krasi atšķiras no pastā esošajiem tarifiem. Ar bandroli, lētākais variants, drīkst sūtīt avīzes, žurnālus, grāmatas. Turklāt ja vien saņēmējs nav izrādījis īpašas vēlmes, tad jānoformē kā vienkāršu bandroli. Pretējā gadījumā parasti jāšķiras no papildu 2 EUR. Līdz 1 kg drīkst un lētāk ir sūtīt kā paku, ne sīkpaku. Paka 2,99, sīkpaka 3,99 EUR + iepakojums. Virs 1 kg jāskatās kā izdevīgāk. Vēl jārēķinās, ka sūtot kā "paku" būs jāaizpilda veidlapa ar oranžo malu.

27.03.2014 18:19

Sikpaka iet lidz 2kg,sodien sutiju paku vairak par 2kg,samaksaju 3,56euro,pakot vajag pasam ieksa, daudz letak,maisina ieksa ar skocu rinki un adresite virsu

27.03.2014 18:42

> Samas un Sinčas skapis!:)) mainamies

,pakot vajag pasam ieksa, daudz letak,maisina ieksa ar skocu rinki un adresite virsu

Pilnīgi piekrītu,un pievienojos viedoklim,ka atkarīgs viss no darbinieka - un arī no taa vai apdrošinaas paku vai ne.Man pie maajas bij pasta nodaļaa taa,ka neļaava pašrocīgi iepakotas pakas nemaz man sūtīt ;D Nu pabraucu tagad paaris pieturas un atklaaju,ka otrajaa pasta nodaļaa,kas netaalu gan tarifi mistiski zemaaki un neviens man neuzspiež apdrošinaat paku,gan arī nav nekaadu iebildumu pret to,ka pati iepakoju ;D

27.03.2014 18:52

Pasta izdevumus iespējams aprēķināt šeit: 

http://www.pasts.lv/lv/privatpersonas/pasta_sutijumi/latvija/vestules.html

(tin līdz pašai apakšai)

27.03.2014 19:13

Puma422 ja man ar no sakuma lika pirkt tas aploksnes,bet sadraudzejos ar vietejo pasta darbinieci,ka pakoju pati,apdrosinat vajag tad kad ir ar pecapmaksu,jo tad viniem sistema nenem preti,bet ja ta pat suta ,tad aiziet bez apdrosinasanas!Vēsais

11 - 16 no 16