FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Droši pirkumi

Droši pirkumi

Nagu laka !

Sveikas !

Varbūt kāda zin kādu labu nagu laku ,kas ilgi turās ?

16 Atbildes

matētās nagu lakas ir ļoti ilgas noturības, arī pārdodu divas, Golden Rose Matte.

Var nopirkt arī drogās, nav īpaši dārgas, tagad matētie toņi modē! :)

No letakajam Colorama loti labi turas,Lorealam ari labas tas lakas. Ka ari Orly lakas labas.

Lai lakas ilgi turētos vajag uzklaat "baazi" un "topu" - caurspīdīgas lakas :)

Baigā noņemšanās :D

Kaut kur vnk lasīju ,ka ir laka ,kas izskatās kā gelišs un arī turās ilgi :)

Uz maniem nagiem visilgāk turas Max Factor un Loreal nagu lakas, bet pirmā kārtā es lieku Dzintars nagu stiprinātāju - to, kas gaiši zilā caurspīdīgā krāsā. Tad varu nostaigāt 4-5 dienas ar smukiem nagiem.  Colorama man vispār neturas, otrā dienā jau aplupusi.

es piekritu ar to ,ko Karina uzrakstija.Ja uzlikt topu un baze,tad jebkura nagu laka ilgi turas.

Man patīk Maybeline Colorama.

Maybeline Colorama man tieši liekas ļoti slikta, neturās, kādreiz kad bija vecā veida pudelītes tās lakas bija labas, jaunās turās sliktāk kā lētās... man

Man ilgi turās Avon nagu lakas, uzlieku divas kārtas un turās 4dienas ( ar visu matu, trauku un grīdu beršanu mājās) Bet ja gribās, lai super labi turās, tad jāuzklāj vēl caurspīdīgā kārta - iesaku! ;)

Es pērku drogas tas zem Ls un turas 4 dienas stabili. Ir bijis, ka turas 1,5 nedēļu, ja baigi tur neturu rokas ūdenī utt. Lietoju arī Oriflame nagu lakas no giordani gold. Tas turas vismaz 5 dienas

1 - 10 no 16