centrāltirgus

sveika vai kāda gadījumā nezin vai centrāltirgū nav tagad kaut kādas izpārdošanas/akcijas zābakiem ? vienkārši cik zinu ,tad uz pavasarī ,kas tur ārā tirgo , liek baigās atlaides!

 


10 Atbildes


Pirms pāris dienām skrienot cauri, pamanīju, ka bija gan kurpes, gan zābaki, visi baigi drūzmējās- tad jau noteikti atlaides ar bija. :)


Pirms pāris dienām skrienot cauri, pamanīju, ka bija gan kurpes, gan zābaki, visi baigi drūzmējās- tad jau noteikti atlaides ar bija. :)


Meitenes.
Vai tiešām Jums liekas,ka pirktie apavi tirgū ir lētāki,kā Tc veikalos?

-kā arī,kāda jēga pirkt, ja reāli tā būdiņu tante Tev nedod vipsār nekādas garantijas par apavu saplīšanu?

*Varbūt ir kkāda jauna sistēma vai arī man tikai tā liekas,ka tur reāli apavi un apģērbs ir nemoderns un vēl dārgāks,kā veikalos!


Labots 28.03.2014 15:07

:)


par modernu...nemodernu nenjemos spriest....gaumes lieta( katram sava).....bet reaali tirguu ir daargaak biezhi vien kaa veikalos (bonusinjsh veikaliem ka tur vismaz kaut kaada garantija skaitaas, kaut gan ja kaut kas notiek tad savu taisniibu gruuti panaakt:()

 


gaaju shodien caur tuneli pa 8eur tur daudz,kas staaveeja,bet es nepeerku tirguu beko jau gadiem,jo man riebj,ka parasti censhaas iesmeereet,ka tik nopeerc un noslavees Tevi,cik labi izskataas,kameer meeriisi,a ,ja nepirksi,aiz muguras aizejot nolamaas,tas taa protams nav vienmeer,bet vairums gadiijumu manupraat..

un jaapiekriit,ka taapat tur labs uzcenojums,sapeeerk no polju vairumbazeem un tad tirgojas...

bet protams,katram savs.


Manuprāt tirgū nav izdevīgāk, jo apavi (pēc manas pieredzes) turās maksimums 1 mēnesi.. Sanāk pērkot tirgu ik mēnesi tērē pa 14 eur (gadā 168), bet veikala 70-100eur, bet kvalitāte laba gadu un varāk iztur.. 


Labots 28.03.2014 15:50

Nu tas jau ir arī atkarīgs no valkātāja, es tur nopirku pirms 2 gadiem normālus zābakus , dabūju tikai par 5 latiem uz izpārdošanu un nostaigāju ar viņiem 2 gadus.

 


Labots 28.03.2014 15:56

Es 2009. gadā nopirku zābaciņus.. un joprojām nav ne vainas viņiem :) pat mainīts nekas nav


Bija te stāsti vairāki par to, ka pirka tieši CT - totāli iegrābās.

1 - 10 no 10