FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Droši pirkumi

Droši pirkumi

Agenskalnaa ir ko darīt :)

Šodien sanaaca būt Aagenskalnaa un tur šobrīd taa saucamie humpalu veikali uz katra stūra saradušies!!! :D Intereses pēc arī dažos iegaaju. "Šmotka" - daargais gals, "Hopen"- dažaadas lietas pa lēto - trauki, mēbeles, augšaa drēbes, "Kilomax" - tur viss uz svara, cenas krīt katru dienu. I vēl apavu veikals, kur apavi, somas, spēles bērniem. Rezumē - nopirku tikai 2 puķu podiņus. :)

Varbūt kaadai noder info, kas te par humpalaam interesējaas. :)

16 Atbildes

Pa to "Šmotka"  - pat reklamas radio iet Smejošs

Bet vai tad taas ir humpalas, jo cik saprotu tas ir vecas kolekcijas vai kas taads..pa letam naudaam..

Kur tā šmotka atrodās?

kur tie visi veikali precizak atrdodas? ( ielu nosaukmi un tā.uttt.)

Šmotkai adresi nepateikšu...droši vien Nometrņu iela. Bet ir tieši pie Āgenskalna tirgus. Aiz mājas, kurā atrodas PELE un ,šķiet, ka sanāk māja kur atrodas Maximas un Drogas.

> mady10

kur tie visi veikali precizak atrdodas? ( ielu nosaukmi un tā.uttt.)

Pie Drogaam gan Šmotka, gan Kilo, izņemot tas Hopen Maarupes un Nometņu pašaa krustojumaa, blakus bankai.

Labots 28.03.2014 20:17

> lienīte

Pa to "Šmotka"  - pat reklamas radio iet Smejošs

Bet vai tad taas ir humpalas, jo cik saprotu tas ir vecas kolekcijas vai kas taads..pa letam naudaam..

Neesmu dzirdējusi reklaamu. :D Nu nezinu gan, cik tas ir lēti par garroku t-krekliņu 10 eur...Es laikam neko nesaprotu no kolekcijaam...:D Ja nu vienīgi kaut kas ļoti iepatīkaas...

zinu tiaki vienas drogas, tur kur maxima, bet tur netālu esmu redzejusi tikai humanu, tas ir kkur tur, vai cita vieta? :P

> mady10

zinu tiaki vienas drogas, tur kur maxima, bet tur netālu esmu redzejusi tikai humanu, tas ir kkur tur, vai cita vieta? :P

tieši tur, kur arī Maxima!

Paldies par info :)

> mady10

Paldies par info :)

Lūdzu :)

1 - 10 no 16