FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Neparastās idejas...

Sveikas daamas!

Gribēju uztaisīt diskusiju par neparastaako daavanu idejaam..

Taatad rakstam un dalamies, kaadas neparastas, jaukas, oriģinaalas daavaniņas esam saņēmušas, gan kaadas esam daavinaajušas mēs pašas draugiem, paziņaam utt, utt. :)

Gan man , noteikti, gan kaadai citai noderēs jaunas idejas.. :) 

Dalamies! :)

29.03.2014 12:31

draudzene pasūtīja tipogrāfijā manu dzejoļu grāmatu. Tas bija wow! (neesot bijis ļoti dārgi) :)

29.03.2014 12:35

es dāvināju izbraukumu ar moci, dziedošo lāci ar ģitāru ofisā ( no vienas neparasto dāvanu aģentūras). Saņēmējam patika.

durvju sargs (atsvars- nu tāda smaga "lelle", kas sēž pie durvīm, lai netaisās ciet). No Alan -Deko, patika saņēmējam.

29.03.2014 14:40

> FashionLifeLove

draudzene pasūtīja tipogrāfijā manu dzejoļu grāmatu. Tas bija wow! (neesot bijis ļoti dārgi) :)

Kā tas ir  - Tavus pašas rakstītos dzejoļus, lai nodrukā grāmatā? :)

29.03.2014 14:50

Nesen ar draudzeni nopirkām jauku lāčuku un aizgājām uz veikaliņu BALONS.LV (blakus Origo), kur mums iesaiņoja viņu balonā par 7eur. Izskatījās tik nenormāli forši un oriģināli !!! Te var redzēt to domu https://citylife.lv/lv/deal/352322401 Smaidīgs

29.03.2014 15:03

> Santa

Nesen ar draudzeni nopirkām jauku lāčuku un aizgājām uz veikaliņu BALONS.LV (blakus Origo), kur mums iesaiņoja viņu balonā par 7eur. Izskatījās tik nenormāli forši un oriģināli !!! Te var redzēt to domu https://citylife.lv/lv/deal/352322401 Smaidīgs

oo, šitais forši.. :) laba ideja.. Smaidīgs

29.03.2014 15:07

Jā, es tā kā nebiju plānojusi publicēties, viņai bija elektroniski manis rakstītie. Tā nu uz apaļu jubileju dabūju savu grāmatu. Bija patīkami saņemt.

29.03.2014 15:13

> FashionLifeLove

Jā, es tā kā nebiju plānojusi publicēties, viņai bija elektroniski manis rakstītie. Tā nu uz apaļu jubileju dabūju savu grāmatu. Bija patīkami saņemt.

tiešām super dāvana, forši, ka ir draudzenes, kas tiešām piedomā :)

1 - 7 no 7