Aliexpress pārdevēji

Sveikas, zinu, ka ir bijušas daudzas tēmas par aliexpress, bet tieši ar šādu problēmu, manliekas, ka nē.

Tātad es pasūtīju sporta apavus no aliexpress pārdevēja,atnāca ziņojums, ka paciņa izsūtīta, BET pārdevējs ir izdzēsies VISPĀR(nevis tikai preci, bet visu savu "veikalu"). 

Jautājumi:

1) Ja pēc tracking number ievadīšanās parādās, ka ir paciņa, tad viņa ir izsūtīta(no aliexpress pārdevēja)?

2) Ja atnāks nekvalitatīvi apavi, vai ar kaut kādiem defektiem, kā es varēšu atgūt naudu, ja pārdevējs izdzēsis savu "veikalu"?

Ceru, ka ir kāds, kurš varētu PALĪDZĒT atbildēt uz šiem jautājumiem.

P.S.Lūdzu komentāros nerakstīt, ka ir jau bijušas daudzas tēmas par aliexpress, vai kādu vēl negatīvu komentāru, kas neatiecas uz šo tēmu!

11 Atbildes

uzas

> Nav kauna

uzas

?!

Ja pardevejs pazudis ar galiem tad nekadu iespeju nav atgut naudinu..

Es rakstiju cinijos un  vienmer atbilde bija sazinieties ar pardeveju.. bet reali sazinaties nevaru jo vins bija izdzesies.

Man neviena prece nav atnakusi kur pardevejs pec neisa laicina pazud.. tie var but nekorekti tracking num.  Tev jacer ka vismaz pacina atnaks. :)

Man līdzīgi bija no ebay.com, arī pārdevējs izdzēsās pavisam no turienes, neko atgūt nesanāca, lai arī rakstīju un sūdzējos, vienīgais mierinājums tai visa, ka tāds nieks - kaklarota vien pasūtītā bija un nekāds lielais zaudējamus naudas ziņā nesanāca :) Maz ticams, ka naudu atgūsi, ja prece neatnāks :)

Ar Aliexpress nav sanācis, bet eBay, ja pārdevējs izdzēsies un preces nav, esmu dabūjusi naudu atpakaļ. Ali tieši vēl ir labāks par eBay tādā ziņā, ka pārdevējs saņem naudu tikai tad, kad esi uzspiedusi, ka sūtījumu esi saņēmusi un ar to viss kārtībā, tā kā iesaku neuztraukties un, ja gadījumā ir kāda problema ar sūtījumu atvērt "disupute" ;)

> Zane

Ja pardevejs pazudis ar galiem tad nekadu iespeju nav atgut naudinu..

Es rakstiju cinijos un  vienmer atbilde bija sazinieties ar pardeveju.. bet reali sazinaties nevaru jo vins bija izdzesies.

Man neviena prece nav atnakusi kur pardevejs pec neisa laicina pazud.. tie var but nekorekti tracking num.  Tev jacer ka vismaz pacina atnaks. :)

Var dabūt naudu atpakaļ! Ir jāraksta pašam E-bay vai Aliexpress, jāatver lieta un viss ok, ātrā laikā dabū naudiņu atpakaļ!

Vairākas reizes man tā ir bijis, pēdējā pagājušajā nedēļā ar kāzu kleitu, pats Aliexpress atrakstīja vētuli, ka pārdevējs ir izdzēsies un ja nu noteiktā laika posmā kleita neatnāk, tad viņi atmaksās naudu. Piedāvāja pat tādu variantu, ka tūlīt atmaksā naudu un ja nu gadījumā prece atnāk, lai aizskaitu atpakaļ!

Naudu vienmēr var dabūt atpakaļ.

> Meldzh

Man līdzīgi bija no ebay.com, arī pārdevējs izdzēsās pavisam no turienes, neko atgūt nesanāca, lai arī rakstīju un sūdzējos, vienīgais mierinājums tai visa, ka tāds nieks - kaklarota vien pasūtītā bija un nekāds lielais zaudējamus naudas ziņā nesanāca :) Maz ticams, ka naudu atgūsi, ja prece neatnāks :)

no ebay gan var dabut naudu atpakaļ, viņi to garantē. jāraksta pašam ebay, ja pagājis noteiktais sākuma piegādes termiņš, jāsazinās ar pircēju, aj pircējs izdzēsies vai neatbild, tad pēc laikam 8 dienām jāraksta ebay un viņi nedēļas laikā atgriež naudu caur paypal... Tāpat ir man šķiet arī tam elie veikalam, be tnezināšu, jo tur neesmu neko pirkusi.

katrā ziņā, pēc pieredzes saku, ka ebay labāk iepirkties no tiem pārdevējiem, kuriem vismaz pārdesmit tūkstoš atsauksmju. ja ir kādas 100 atsauksmes, 99% preci nesaņemsiet. Vismaz kitajoziem.

Pilnībā piekrītu Zanei. Protams, ka naudu var dabūt atpakaļ arī tad, ja pārdevējs ir izdzēsies ar visu savu veikalu. Tas attiecas uz abiem gan aliexpress, gan ebay’u. Jā, kad esi atvērusi lietu, viņi uzraksta, ka Tev jāsazinās ar pārdevēju un ja tas pārdevējs neatbild(daudzos gadījumos ir jau izdzēsies) uzraksti vēlreiz un pasaki, ka jau uzrakstīji, bet Tev neatbild, jo viņš nav vairāk vispār tur. Un aliexpres’am ir forši tas, ka rādās tas izsūtīšanas laiks, nu tās stundas skaita, un ja sešu dienu laikā prece nav izsūtīta, rādās tas processing, tad nauda automātiski atnāk atpakaļ. Tu pat šajā brīdī jau droši vari rakstīt viņiem un teikt, ka ar pārdevēju Tev vairāk nav iespēju sazināties

Paldies par LIELO atsaucību!!! :)

Tiešām nomierinājāt! :)

Man neizdevās nekop atgūt, jo  tas bija kaut kāds krāpnieks,kurš bija uzlicis kaut kādu BIG sale un es uzķēros, pasūtot no viņa- tālākais sekojošs: pēc kāda laika, kad vajadzētu būt paciņai, iekopējot track Nr. pasta meklētājā uzrādījās, ka paciņa ir izsūtīta un jau saņemta pavisam citā pasta nodaļā ar pilnīgi citu adresi. Šitā tie krāpnieki dara, jo tad arī nevar atvērt vairāk lietu, jo reāli skaitās, ka sūtījums jau ir piegādāts! Zvanīju uz pastu un teica, ka protams ar tādu track. nr. nekas tāds nav bijis un ka šī neesot pirmā reize, kad kāds zvana un meklē, pasta darbinieki jau ar man teica, ka tie esot fiktīvie pārdevēji, kas uzliek tikpat fiktīvu track. Nr. No Aliexpress arī neko nevarēju piedzīt, jo pārak ilgi noņēmos ar to pārdevēu, kurs neko neatbildēja, līdz ar to bija jau pagājis termiņš, kad neko vairs nevarēju izdarīt!

1 - 10 no 11