FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

paypal

kāda zin kā darbojas tas paypal? vai var parskaitit no paypal un parasto kontu un ja var cik atri naudai jaatnak?

31.03.2014 14:43

Labots 31.03.2014 14:44

cik esmu dzirdejusi. Tad no paypal uz Paypal kontu suta.

Vnk tev paypal konta ir jau registrets savs konts.
un kad atnak no cita paypal konta nauda uz tavejo.(tas laikam bija atri)
un tad tu vari no sava paypal konta uzspiest funkciju parskaiti uz savu kontu.
Tas manuprat aiznem 2-3 darba dienas.

31.03.2014 14:47

Labots 31.03.2014 14:48

Zinu,kā darbojās.

Var pārskaitīt uz parasto kontu -tikai tai personai ir jābūt reģistrējusies paypal. -viss notiek ar e-pasta adresēm.. -ja vēlies nosūtīt kādam naudu, Tev jāzin viņa e-pasts.

-kā arī to var tikai izdarīt ja personai ir VISA karte. Stulbā Swedbank visas kartes pārtaisīja uz MasterCard un es sev personīgi to naudu pārskaitīt nevaru -tikai draudzenei, kurai VISA un tad viņa man.

Nauda laikam ienāk 3 darbadienu laikā. 

+Ja Tev tur stāv USD vai GBP -tad par konvertāciju uz EUR viņi arī paņem savu daļu -kad veic maksājumu viņš parāda kādai summai cik noņem.

(Jāpalasa viņu info, tur viss rakstīts).

Labots 31.03.2014 14:47

.

Labots 31.03.2014 14:47

.

31.03.2014 15:34

> Damne

Zinu,kā darbojās.

Var pārskaitīt uz parasto kontu -tikai tai personai ir jābūt reģistrējusies paypal. -viss notiek ar e-pasta adresēm.. -ja vēlies nosūtīt kādam naudu, Tev jāzin viņa e-pasts.

-kā arī to var tikai izdarīt ja personai ir VISA karte. Stulbā Swedbank visas kartes pārtaisīja uz MasterCard un es sev personīgi to naudu pārskaitīt nevaru -tikai draudzenei, kurai VISA un tad viņa man.

Nauda laikam ienāk 3 darbadienu laikā. 

+Ja Tev tur stāv USD vai GBP -tad par konvertāciju uz EUR viņi arī paņem savu daļu -kad veic maksājumu viņš parāda kādai summai cik noņem.

(Jāpalasa viņu info, tur viss rakstīts).

Labots: šodien, 14:48

Sanaak, ka Jums bija reģistrēts paypal ar visa karti, pēc kartes termiņa beigaam swedbanka to atjaunoja, bet jau kaa mastercard un paypal vairaak to nepieņem? Pārsteigts 

1 - 5 no 5