FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Dzīvoklis Rīgā

Sveikas, meitenes!

Jautājums varbūt vairāk tāds: cik liela iespējamība atrast Rīgā dzīvokli izīrēšanai par izdevīgu samaksu?

Situācija tāda, ka 3 cilvēki (visi strādā un studē) meklē 2-istabu dzīvokli izīrēšanai.

Varbūt kāda varētu ko ieteikt?

ss.lv piedāvājumi jau izskatīti un apzvanīti, taču pagaidām veiksme nav uzspīdējusi.

31.03.2014 21:04

Pievienošos.varbūts kāds,vai kādam pazīstams izīrē 3 vai 4 istabu dzīvokli?? kur visas istabas ir izolētas?! :)

01.04.2014 08:39

.

01.04.2014 08:43

jaa,meitenes,taa tik mums te birs dziivoklji....es arii neatteiktos uz vasars pusi no 3 istabu dziivoklja,kjengaragaa.

01.04.2014 09:08

> zaiza

jaa,meitenes,taa tik mums te birs dziivoklji....es arii neatteiktos uz vasars pusi no 3 istabu dziivoklja,kjengaragaa.

Uz vasaru bieži ir vieglāk dabūt, jo studenti brauc uz mājām (tie, kas nedzīvo izbraukājamā attālumā) un tieši šādā pašā veidā uz augustu un septembri dzīvokļus dabūt ir nenormāli grūti..

01.04.2014 09:14

> Inky

> zaiza

Uz vasaru bieži ir vieglāk dabūt, jo studenti brauc uz mājām (tie, kas nedzīvo izbraukājamā attālumā) un tieši šādā pašā veidā uz augustu un septembri dzīvokļus dabūt ir nenormāli grūti..

maybe,maybe,bet pirms 2 gadi ar tai laikaa mekleeju,nu moins,un tagad kaa veel eiro taa cenas vispaar uhtii...

1 - 5 no 5