atsauksmes par everything5pounds preci

esmu sūijusi tikai apasavus-apmierinoši :) a kādi ir apģērbi? atbilst izmēriem?

14 Atbildes

Un kā ar apavu izmeriem?

Izmēriem atbilst, es nepasen sūtīju kleitu un 2 apavu pārus uz manu 40 apavu un 12 apģērba viss super derēja. 

es suutijusi esmu biezzi un vienmer gandriz neatbilst biksu un legingu izmeri :D  atnaak pa kadiem 2-4 imeriem mazakas :)

Kleitas, kas uz 12-14, uz 14 neder! Drīzaak uz 10-12... Un ar kurpēm man ar neveicaas. Uz 38. izmēra kaaju vajadzētu derēt 5. izmēram, bet nederēja. Bet citi atkal apgalvo, ka atbilst izmēram. :) Taa kaa es tagad nezinu, vai man naakošreiz sūtīt 5. vai 6.izmēru...:)

apaviem jāskatās, citreiz ir minēts, ka attiecīgie apavi ir small size vai narrow fit. par apģērbiem arī- man laikam paveicies, tikai vienu reizi pasūtītās bikses neatbilda izmēram.

> orhideja

Kleitas, kas uz 12-14, uz 14 neder! Drīzaak uz 10-12... Un ar kurpēm man ar neveicaas. Uz 38. izmēra kaaju vajadzētu derēt 5. izmēram, bet nederēja. Bet citi atkal apgalvo, ka atbilst izmēram. :) Taa kaa es tagad nezinu, vai man naakošreiz sūtīt 5. vai 6.izmēru...:)

Tur laikam ir ta,ka citi neatbilst..jo atceros kedas sutiju...nedereja...rakstits  8/41izm,bet patiesiba 40izm,pat meitene,kurai bija 40izm merija un viss derrja...taka tur loti atsauksmes par katru preci jaskatas... un laikam ta ir ar visam kedam,ka ir mazaks izmers,tapec kedam iesaku nemt lielaku izm.:D pec pieredzes saku.

Pasūtīju divus vienaadus apavu paarus, tikai dažaadas kraasas un vieni derēja, bet otri ne (par mazu) :D

Un vienreiz atnaaca neistaa kraasa apaviem.

Somas apmierina

50 uz 50,

ja jaaizveeas lietota kleita ieksh shejienes vai jauna no 5pounds pa to pashu cenu,tad var njemt jauno.

apavi-garaam,ja ir lielaaks izmeers,jo,piemeeram 41izmeera,ko tur piedaavaa iekshpeeda ir 26cm,kas ir par mazu,vismaz man :( pirkusi esmu kleitas,man der kaa uzliets uz manu 38/40 njemu 12/14.

A ka tur ir ar pasta izdevumiem?

> Smile.

A ka tur ir ar pasta izdevumiem?

parasti jau vaacaas koppasuutiijumiem un tad jaapiemet atkariibaa,cik suutiitaaja prasa(cik nu kura pleesh)

1 - 10 no 14