FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Droši pirkumi

Droši pirkumi

Interesē...

Sveikas..

Man interesē vai Jūs tirgojat drēbes arī ārpus atverskapi.lv, ja jā tad kur (ja nav noslēpums :D) ?

-redzēju,ka viena meitene bija atvēlējusi vienu 6dienu un aicināja pie sevis noteikā laikā uz mājām visas interesentes.. -nezinu kā tas izvērtās -bija atsaucība vai nē..

reāli skapis plīst un nezinu,kā lai ātrāk apģērbi kas neder vai kā savādāk atrod jaunas īpašnieces.

Protams daudzas teiks,ka cena ir noteicošais -bet man tās nav lielas!! :D

67 Atbildes

> Janeta

Jau kadu laiku sava prata domaju,ka Jelgava varetu savas majas telpas sarikot kaut ko lidzigu Andelei,citadak pati jau nezinu,kur visu likt,ha. Nezinu gan kada butu atsauciba.

Es arī par to domāju. Varbūt ir vērts kooperēties jelgavniecēm, tad vairāk klientu varētu piesaistīt. Smaidīgs

> mona

> Janeta

Jau kadu laiku sava prata domaju,ka Jelgava varetu savas majas telpas sarikot kaut ko lidzigu Andelei,citadak pati jau nezinu,kur visu likt,ha. Nezinu gan kada butu atsauciba.

Es arī par to domāju. Varbūt ir vērts kooperēties jelgavniecēm, tad vairāk klientu varētu piesaistīt. Smaidīgs

varbūt Jums vērts aiziet uz kādu kultūras namu vai pagasta padomi palūgt telpas, pareklamēties un uztaisīt savu andeli mandeli... 

> Sabīne

> mona

> Janeta

varbūt Jums vērts aiziet uz kādu kultūras namu vai pagasta padomi palūgt telpas, pareklamēties un uztaisīt savu andeli mandeli... 

Ja nu kas-man ir pietiekami liela maja,loti plasa teritorija,var ari kaut ko izdomat,man ar to nebutu problemas. Par kadu minimalu dalibas maksu (aptuveni 2 eiro apmera) varetu sadu variantu uztaisit. Kaut vai tadu ka mini andeli! :) Ir telpas,kuras ir pilnigi neizmantotas,tuksas,tas var izmantot.

> Sabīne

> mona

> Janeta

BET!! doma par kadu kulturas namu ari nav slikta,butu vel vairak vietas! :) Katra zina esmu par visiem variantiem,man der viss un esmu gatava palidzet visu saorganizet.

Ehh, es arī gribu.Vienīgi varu tikai Rīgā un svētdienās, jo mazo tad ir kur atstāt.Man skapis arī plīst.Slinkums visi te izlikt, bet ir daudz lietu :)

nu ja tev ir istas perles tad andele mandele fb grupa var likt.:D vai ari vari meiginat, ja ir kk jauns pardot caur ss.lv, vienreiz ieliku kedas, kas seit staveja jau 3men aptuveni, bet tur ieliekot ~ned laika nopirka.

Es ka reiz ari meginu noorganizet draudzenu skapja tirisanu,bet pagaidam neviens nav atsaucies,ka gribetu nakt iepirkties :( Vai drikst te iemest linku?Varbut kada sagribes kaut ko no piedavata?

> Ilze Pekšte

Es ka reiz ari meginu noorganizet draudzenu skapja tirisanu,bet pagaidam neviens nav atsaucies,ka gribetu nakt iepirkties :( Vai drikst te iemest linku?Varbut kada sagribes kaut ko no piedavata?

kam Tu jautā par linka linkšanu?

_šis ir publisks forums, var darīt gandrīz jebko :D

Labots 03.04.2014 17:18

Pag. Te ir meitenes kuras grib mesties,lai rīgas centrā izīrētu dzīvokli un patirgot? :D

Vispār cenas jāapskatās :D

Labots 03.04.2014 17:19

Vajag kkur blakām Origo, lai tās, kuras brauc pa brīvdienām uz Rīgu -viegli atrod :D

šeit manuprāt 90% meiteņu Origo ir iecienītākā tikšanās vieta :D

21 - 30 no 67