FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Droši pirkumi

Droši pirkumi

Interesē...

Sveikas..

Man interesē vai Jūs tirgojat drēbes arī ārpus atverskapi.lv, ja jā tad kur (ja nav noslēpums :D) ?

-redzēju,ka viena meitene bija atvēlējusi vienu 6dienu un aicināja pie sevis noteikā laikā uz mājām visas interesentes.. -nezinu kā tas izvērtās -bija atsaucība vai nē..

reāli skapis plīst un nezinu,kā lai ātrāk apģērbi kas neder vai kā savādāk atrod jaunas īpašnieces.

Protams daudzas teiks,ka cena ir noteicošais -bet man tās nav lielas!! :D

67 Atbildes

Nju tad ta ;) Te bus links :)

http://foto.inbox.lv/berry2/02-04-2014

Tatad pie manis majas,sestdien,05.04 no plkst 14-17,Ilguciems,2.tramvaja galapunkts :)

Izmeri apgerbiem S,M parsvara.Apaviem 38.parsvara.Klat noteikti vel sis tas naks.

Paris drebes korpulentakam sievietem ari ir...

Labots 03.04.2014 17:44

Skulte ir superigs tirdzins.. braucu tur. :)

> Zane

Skulte ir superigs tirdzins.. braucu tur. :)

Labots: šodien, 17:44

Man par tālu :D

Labots 03.04.2014 17:55

> Reita

nu ja tev ir istas perles tad andele mandele fb grupa var likt.:D vai ari vari meiginat, ja ir kk jauns pardot caur ss.lv, vienreiz ieliku kedas, kas seit staveja jau 3men aptuveni, bet tur ieliekot ~ned laika nopirka.

FB andele - Tā ir vienīgā vieta, kur man apģērbus uzreiz izķer :D

nav jāmocās šeit : jāraksta un jāizmēra katra lieta :D

Labots 03.04.2014 17:54

:)

> Janeta

Jau kadu laiku sava prata domaju,ka Jelgava varetu savas majas telpas sarikot kaut ko lidzigu Andelei,citadak pati jau nezinu,kur visu likt,ha. Nezinu gan kada butu atsauciba.

Es arī piekristu Jelgavā tādam pasākumam :)

> Elīna

> Janeta

Jau kadu laiku sava prata domaju,ka Jelgava varetu savas majas telpas sarikot kaut ko lidzigu Andelei,citadak pati jau nezinu,kur visu likt,ha. Nezinu gan kada butu atsauciba.

Es arī piekristu Jelgavā tādam pasākumam :)

Tada gadijuma velos savakt no visam epastus (velams ne inboxus,ha)  un varam vienoties kopiga cata epasta un uzrikot sadu pasakumu! Neredzu ne mazakas problemas kaut ko izdarit,ja labi grib,var visu. Galvenais,lai tas,kuras piesakas,nav tuksi vardi,tad uzreiz var nerakstit. :) Interese konkretas personas. 

visas var sasutit man epastu seit vestules,tad ari jaizsecina vai ir savaktos jedzigs skaits.

> Damne

> Reita

nu ja tev ir istas perles tad andele mandele fb grupa var likt.:D vai ari vari meiginat, ja ir kk jauns pardot caur ss.lv, vienreiz ieliku kedas, kas seit staveja jau 3men aptuveni, bet tur ieliekot ~ned laika nopirka.

FB andele - Tā ir vienīgā vieta, kur man apģērbus uzreiz izķer :D

nav jāmocās šeit : jāraksta un jāizmēra katra lieta :D

Labots: šodien, 17:55

a, man atkal ta...ja paveicas var ikert visu, bet citriez pilnigi jaunas lietas, pa letam naudam - nevienai nav vajadzigs.. vnk dazreiz tads - wut?:D

31 - 40 no 67