Interesē...

Sveikas..

Man interesē vai Jūs tirgojat drēbes arī ārpus atverskapi.lv, ja jā tad kur (ja nav noslēpums :D) ?

-redzēju,ka viena meitene bija atvēlējusi vienu 6dienu un aicināja pie sevis noteikā laikā uz mājām visas interesentes.. -nezinu kā tas izvērtās -bija atsaucība vai nē..

reāli skapis plīst un nezinu,kā lai ātrāk apģērbi kas neder vai kā savādāk atrod jaunas īpašnieces.

Protams daudzas teiks,ka cena ir noteicošais -bet man tās nav lielas!! :D

67 Atbildes

http://foto.inbox.lv/berry2/02-04-2014

Ja nu kāds vēlas iepirkties pie manis mājās,droši rakstat privātu vēstuli :)

SS.lv-  dārgākas lietas vieglāk pārdot :)

Labots 04.04.2014 14:15

Es vienu brīdi biju FB vienā grupā - Skapis (?), bet tagad vairs nevaru atrast.

P.S. Nav  domāts Atverskapi vai Tiram skapi, tā bija cita grupa. Tagad nesaprotu, vai esmu par kaut ko izbanota, vai grupa pa nedēļu pazudusi? Pārsteigts

AM īpašniece ir ar lielām pretenzijam uz smalkumu, gribētos kādu vienkāršāku grupu, kur var likt VISU, nevis to, kas kādam šķiet pērle, bet citam nē...

https://www.facebook.com/groups/perkvaipardod/

https://www.facebook.com/groups/244417842380165/

> Damne

> Reita

nu ja tev ir istas perles tad andele mandele fb grupa var likt.:D vai ari vari meiginat, ja ir kk jauns pardot caur ss.lv, vienreiz ieliku kedas, kas seit staveja jau 3men aptuveni, bet tur ieliekot ~ned laika nopirka.

FB andele - Tā ir vienīgā vieta, kur man apģērbus uzreiz izķer :D

nav jāmocās šeit : jāraksta un jāizmēra katra lieta :D

Labots: vakar, 17:55

kā jūs liekat FB andelē savus piedāvājumus? Un vai tas ir redzams - atspoguļojas arī manā FB profilā?

Vai ir iespēja sarīkot ko līdzīgu Andele Mandele kids?

Man ir samērā daudz dažādas bērnu drēbīšu kā arī ir vēlme ko iegādāties saviem bērniem.

> Esenga

Man ir samērā daudz dažādas bērnu drēbīšu kā arī ir vēlme ko iegādāties saviem bērniem.

Butu labi,jo ma ari ir daudz kas no bernu drebem un apaviem. :) 

> Sabīne

> Damne

> Reita

nu ja tev ir istas perles tad andele mandele fb grupa var likt.:D vai ari vari meiginat, ja ir kk jauns pardot caur ss.lv, vienreiz ieliku kedas, kas seit staveja jau 3men aptuveni, bet tur ieliekot ~ned laika nopirka.

kā jūs liekat FB andelē savus piedāvājumus? Un vai tas ir redzams - atspoguļojas arī manā FB profilā?

To ko liec, var redzēs tikai tie tavi draugi, kuri arī ir sekotāji tai lapai.. pārējie neko neredz :)

> Sabīne

> Damne

> Reita

To ko liec, var redzēs tikai tie tavi draugi, kuri arī ir sekotāji tai lapai.. pārējie neko neredz :)

> Esenga

Kapec neder pati andele mandele kids?

Bet vispar man ir doma, tik nezinu ka realizet... 

ir visadi tirdzini - riga plaza, andele, cala tirdzins... vajadzetu uzorganizet ari atverskapi.lv tirdzinu, bet nevaru smelties idejas, kur nemt un meklet telpas, lai ko tadu organizetu, ka reklameties utt.

Ja kadai ir kada laba ideja un zinasanas, labprat tas uzklausitu.

41 - 50 no 67