FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Droši pirkumi

Droši pirkumi

Interesē...

Sveikas..

Man interesē vai Jūs tirgojat drēbes arī ārpus atverskapi.lv, ja jā tad kur (ja nav noslēpums :D) ?

-redzēju,ka viena meitene bija atvēlējusi vienu 6dienu un aicināja pie sevis noteikā laikā uz mājām visas interesentes.. -nezinu kā tas izvērtās -bija atsaucība vai nē..

reāli skapis plīst un nezinu,kā lai ātrāk apģērbi kas neder vai kā savādāk atrod jaunas īpašnieces.

Protams daudzas teiks,ka cena ir noteicošais -bet man tās nav lielas!! :D

67 Atbildes

> Damne

> Sabīne

> Damne

> Reita

nu ja tev ir istas perles tad andele mandele fb grupa var likt.:D vai ari vari meiginat, ja ir kk jauns pardot caur ss.lv, vienreiz ieliku kedas, kas seit staveja jau 3men aptuveni, bet tur ieliekot ~ned laika nopirka.

FB andele - Tā ir vienīgā vieta, kur man apģērbus uzreiz izķer :D

nav jāmocās šeit : jāraksta un jāizmēra katra lieta :D

Labots: vakar, 17:55

kā jūs liekat FB andelē savus piedāvājumus? Un vai tas ir redzams - atspoguļojas arī manā FB profilā?

To ko liec, var redzēs tikai tie tavi draugi, kuri arī ir sekotāji tai lapai.. pārējie neko neredz :)

Paldies, bet tapat nav skaidrs, ka tur ko ievietot :D Japapeta un jamegina iedzilinaties

> Sabīne

> Esenga

Vai ir iespēja sarīkot ko līdzīgu Andele Mandele kids?

Man ir samērā daudz dažādas bērnu drēbīšu kā arī ir vēlme ko iegādāties saviem bērniem.

Kapec neder pati andele mandele kids?

Bet vispar man ir doma, tik nezinu ka realizet... 

ir visadi tirdzini - riga plaza, andele, cala tirdzins... vajadzetu uzorganizet ari atverskapi.lv tirdzinu, bet nevaru smelties idejas, kur nemt un meklet telpas, lai ko tadu organizetu, ka reklameties utt.

Ja kadai ir kada laba ideja un zinasanas, labprat tas uzklausitu.

Tāda mēroga pasākumam neesmu gatava, jo man nav kur meitiņu atstāt. Turklāt iedomājoties tos milzu pūļus šausmas pārņem, tā'dēl iedomājos, ka forši būtu tādu mazu tirdziņu sarīkot. :)

mazs tirdzins bija caltirdzins, gribetu pati ko lidzigu uzorganizet, bet riga nav ideju, kur to darit. laukos varetu, bet tur jau atkal neviena netiek 

> Esenga

> Sabīne

> Esenga

Vai ir iespēja sarīkot ko līdzīgu Andele Mandele kids?

Man ir samērā daudz dažādas bērnu drēbīšu kā arī ir vēlme ko iegādāties saviem bērniem.

Kapec neder pati andele mandele kids?

Bet vispar man ir doma, tik nezinu ka realizet... 

ir visadi tirdzini - riga plaza, andele, cala tirdzins... vajadzetu uzorganizet ari atverskapi.lv tirdzinu, bet nevaru smelties idejas, kur nemt un meklet telpas, lai ko tadu organizetu, ka reklameties utt.

Ja kadai ir kada laba ideja un zinasanas, labprat tas uzklausitu.

Tāda mēroga pasākumam neesmu gatava, jo man nav kur meitiņu atstāt. Turklāt iedomājoties tos milzu pūļus šausmas pārņem, tā'dēl iedomājos, ka forši būtu tādu mazu tirdziņu sarīkot. :)

milzu puulji,hss hs h,kur taadi ir???tikai populaarajos tirdzinjos varbuut,BET ne jau tajos,kur nav reklaamas,esmu jau teikusi,ka gadus atpakalj piedaliijos plazaa tirdzinjaa,nu moins,riikotaaja paruupeejaa tikai par galdu naudu,ko iekaseet no mums,bet reklaama ,ka tirgs buus,bij nieciiga un liidz ar to arii pirceeju puulji nebija!

Biju cala tirdzina, tautas maz, bet pardevu gana labi. tiesa - tur par vietu jamaksa pec ietirgota un sirdsapzinas. Blakus man bija sieviete, kas regulari uz plazu brauc un teica, ka tur ejot krietni labak.

ja nu kāda izdomā un reāli savācas rīgā/jelgavā ko tādu uzrīkot, varētu padot ziņu - noteikti piekristu braukt gan kā pārdevēja, gan kko paskatīties kā pircēja ;)

> Sabīne

Biju cala tirdzina, tautas maz, bet pardevu gana labi. tiesa - tur par vietu jamaksa pec ietirgota un sirdsapzinas. Blakus man bija sieviete, kas regulari uz plazu brauc un teica, ka tur ejot krietni labak.

varbuut pie citas riikotaajas un veel,varbuut par cik vinja regulaari,tad ir jau savas klientes,bet mums toreiz bija izgaashanaaas,pat galda naudu neietirgojaam ne es,ne mana kaiminjiene...cilveeku maz,tie pashi lielaam aciim,ko juus te staavatjo neko par taadu tirgu nezinaajavnk iepirkaas

Labots 09.04.2014 17:54

Ja nu kādai interesē, atvēru šādu grupu, kur piedāvājam, pērkam tikai un vienīgi lietas bērniem - apģērbs, rotaļlietas, grāmatas u.c. lietas:

https://www.facebook.com/groups/533987180052383/ 

droši piebiedrojaties, ja ir godīgi nolūki, aiciniet draugus, lai piebiedrojas!
Lai visām jauki un izdevīgi pirkumi

> Sabīne

Ja nu kādai interesē, atvēru šādu grupu, kur piedāvājam, pērkam tikai un vienīgi lietas bērniem - apģērbs, rotaļlietas, grāmatas u.c. lietas:

https://www.facebook.com/groups/533987180052383/ 

droši piebiedrojaties, ja ir godīgi nolūki, aiciniet draugus, lai piebiedrojas!
Lai visām jauki un izdevīgi pirkumi

Labots: vakar, 17:54

Man neiet ieliktais links!

Vasara  noteikti var briva Daba rikto :) mazajas pilsetas noteikti laba vieta estrade bet Ka lielpilsetas tas jau Gan Jums meitenem zinams, kur var uzrikto Lai nevienu netraucetu un pasham ertak un ieekonomes naudinu ires maksai :)

Varbut siltaKs pavasaris naks uzrikojat tadu Ka pavasara tirdzinu briva daba ;) 

meitenes es Tik pasviedu domu kas man ienaca prata :) varbut noderes? :)

51 - 60 no 67