FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Interesē...

Sveikas..

Man interesē vai Jūs tirgojat drēbes arī ārpus atverskapi.lv, ja jā tad kur (ja nav noslēpums :D) ?

-redzēju,ka viena meitene bija atvēlējusi vienu 6dienu un aicināja pie sevis noteikā laikā uz mājām visas interesentes.. -nezinu kā tas izvērtās -bija atsaucība vai nē..

reāli skapis plīst un nezinu,kā lai ātrāk apģērbi kas neder vai kā savādāk atrod jaunas īpašnieces.

Protams daudzas teiks,ka cena ir noteicošais -bet man tās nav lielas!! :D

10.04.2014 18:36

Labots 10.04.2014 18:38

> veta123

> Sabīne

Ja nu kādai interesē, atvēru šādu grupu, kur piedāvājam, pērkam tikai un vienīgi lietas bērniem - apģērbs, rotaļlietas, grāmatas u.c. lietas:

https://www.facebook.com/groups/533987180052383/ 

droši piebiedrojaties, ja ir godīgi nolūki, aiciniet draugus, lai piebiedrojas!
Lai visām jauki un izdevīgi pirkumi

Labots: vakar, 17:54

Man neiet ieliktais links!

iespējams, ka kaut ko ne tā esmu sadarījusi :D Pameklējiet, vai ir tāda grupa "Viss bērniem" Pati to fbook slikti saprotu, varbūt kaut ko esmu ne tā izdarījusi, tad jāmēģina pa jaunam taisīt grupu. 

10.04.2014 18:38

Labots 10.04.2014 18:39

> klimovicha88

Vasara  noteikti var briva Daba rikto :) mazajas pilsetas noteikti laba vieta estrade bet Ka lielpilsetas tas jau Gan Jums meitenem zinams, kur var uzrikto Lai nevienu netraucetu un pasham ertak un ieekonomes naudinu ires maksai :)

Varbut siltaKs pavasaris naks uzrikojat tadu Ka pavasara tirdzinu briva daba ;) 

meitenes es Tik pasviedu domu kas man ienaca prata :) varbut noderes? :)

Man pagaidām padomā ir 3 pilsētas:

Madona

Jelgava

Ogre

jāskatās kā sanāks, vasarā parasti šādus tirdziņus nav jēga taisīt, jo visi ir atvaļinājumos un par drēbēm ir maza interese. Par cik uz maiju diezin vai vairs sanāks salasīt tautu, doma ir uz augusta beigām, pirms skolas. Jo jāsavāc interesenti, jāapzina, cik maksātu telpas, piemēram, kulturas namā, cik maksātu pareklamēties vietējās avīzēs utt.

10.04.2014 18:39

> Sabīne

> veta123

> Sabīne

Ja nu kādai interesē, atvēru šādu grupu, kur piedāvājam, pērkam tikai un vienīgi lietas bērniem - apģērbs, rotaļlietas, grāmatas u.c. lietas:

https://www.facebook.com/groups/533987180052383/ 

droši piebiedrojaties, ja ir godīgi nolūki, aiciniet draugus, lai piebiedrojas!
Lai visām jauki un izdevīgi pirkumi

Labots: vakar, 17:54

Man neiet ieliktais links!

iespējams, ka kaut ko ne tā esmu sadarījusi :D Pameklējiet, vai ir tāda grupa "Tikai bērniem" Pati to fbook slikti saprotu, varbūt kaut ko esmu ne tā izdarījusi, tad jāmēģina pa jaunam taisīt grupu. 

Neko neatrodu.

10.04.2014 18:49

nu tad es blonda un nemāku uztaisīt grupu :D

10.04.2014 19:35

> Sabīne

Pamēģini vēlreiz!

10.04.2014 20:08

> veta123

> Sabīne

Pamēģini vēlreiz!

Es laikam uztaisīju slēgto grupu, kurā neviens netiek iekšā un neko no malas neredz. Vajag biedrus, bet neviens no maniem draugiem un radiem neder...

11.04.2014 10:26

Izveidoju grupu par jaunu, tagad vajadzētu darboties.

Visas, kurām nopietni un labi nodomi - laipni lūgtas bariņā un droši aicinam citus un citas

https://www.facebook.com/groups/421109091366106/ 

61 - 67 no 67