FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Ieteikums administrācijai - Nevēlamo pircēju/pārdevēju saraksts

Varbūt var uztaisīt tā, lai var atzīmēt, kuri pārdevēji/pircēji ne tikai patīk, bet arī nepatīk. Tādu privātu sarakstu, kur katrs var atzīmēt pircēju/pārdevēju, ar kuru nevēlas vairs sadarboties. Jo ir visādi gadījumi - neabildēšana uz vēstulēm, slikta darījumu pieredze utt, bet visus lietotājus diemžēl nevar atcerēties. Būtu labi, ja šādus lietotājus varētu atzīmēt, lai nākotnē atkal nesanāktu vilties.

Ja ieteiksiet rakstīt negatīvu komentāru - tas tomēr nav viens un tas pats.

7 Atbildes

Labots 07.04.2014 09:47

Atverot tēmu varējāt arī minēt savas nevēlamās pārdevējas/pircējas.

Labots 07.04.2014 10:07

ņemu savu sarakstu ārā, pārpratu tēmas būtību.

Es nevēlējos veidot sarakstu šeit, bet ieteikt administrācijai, lai pie lietotāja profila - tāpat kā ir iespējams atzimēt "zvaigznīti", kas nozīmē, ka iekļauju lietotāju favorītos, bet uztaisīt iespēju piemēram izvēlēties simbolu "ķieģeli (ceļazīmi)", kas nozīmētu, ka iekļauju lietotāju savā NEfavorītu sarakstā.

skaidrs, tad tas ir tas, ko es jau sen ierosinu :) bet manas prasības laikam ir augstākas.

Labots 07.04.2014 10:07

:)

Nu ir tādas meitenes daudz ,bet es to tik personiski neuztveru ! Pa gadiem jau pierasta lieta!Man ļoti daudzas rezervētājas bijušas un pazudušas,tieši tā pat katru dienu nāk vēstules par maiņu.Neko nemainīs NEFAVORĪTI izdzēsisies un jauns profils būs !

Varbūt, ja vairāk ierosināsim, mūsos ieklausīsies :)

1 - 7 no 7

Tēma slēgta