FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Droši pirkumi

Droši pirkumi

10 ķīmiskas sastāvdaļas kosmētikā no kā būtu jāizvairās

Sveiki!

Palasīju blogu, apskatījos savu kosmētikas plauktiņu un šausminos - pilns ar PEG , SLS, SLES (pat Biodermas krēmā) - http://www.atverskapi.lv/lv/blogi/blogs.html?id=112 

Iesakiet kādu labu ekokosmētiku?!


10 Atbildes


http://www.jaunasgramatas.lv/p-makhojs-p-vestlande-arstniecibas-augi/

ieteiktu pameklēt šo grāmatiņu vai vēl kādas citas, šajā ir parādīts kā pašai pagatavot losjonus, maskas, krēmus, šampūnus u.c. lietas mājās no dabīgām sastāvdaļām, un nav nemaz tik sarežģīti kā sākumā šķiet tikai jāpatrenējas kādu laiku.

Cilvēki ir aizņemti un domā, ka vieglāk ir nopirkt to kas tiek piedāvāts, bet vai tas ir labāk. Ja padomā cik daudz naudas es esmu izmetusi nevajadzīgā kosmētikā, nelabi paliek!

 

Katru reizi, pirms kko nopirku, apskatos TE ! Labi cilvēki apkopojuši info. Arī cenšos pirkt taadu, kur vismazaak parabēnu un citu kaitīgo vielu. 

Pati izmantoju: Latvijas "Beauty shop" eļļas un sviestus un  Palmer's cocoa butter.


ka var vispar to visu murgu lasit un visam tam ticet - eko, bio utt. visa eko un bio gan kosmetika, gan partika tapat nav ne tuvu eko un ne tuvu bio. tas viss ir pliks marketings. Protams, gan jau tur nav visa tik daudz ka parasta partika un kosmetika, bet tapat tam neticu. viss gaiss, ko tagad elpojam ne tuvu nav ekologisks.


Heh, ir mēģināts un beigi beigās saprasts, ka man tomēr visi briesmīgie sls, parabēni utt strādā labāk, nekā ekokosmētika :D Manai ādai daba neder. Bet laikam tas individuāli.

Bet, ja dikti skatās saturu, ir vērts pievērst uzmanību ne tikai tam, kādas vielas sastāvā, bet arī, kurā tieši vietā visā tajā sarakstā. Jo tuvāk sākumam, jo % vairāk konkrētās vielas. un otrādi.


Labots 08.04.2014 13:12

paldies, vēl kādi ieteikumi?

Kad iepazinos ar cenām biotēkā, Madarā u.c sāku gatavot patiAci miedzošs

http://fotki.lv/lv/xora000/935181/

Pagājušogad meitiņa (arī es pati) lietoja manis pašgatavotu saules aizsargkrēmu :) To arī plānoju piedāvāt plašākai publikai, vēl ir plānā - krēms autiņu zonai, dezodorants-antiperspirants un burbuļbumbas no dabīgām izlvielām :)

> Lenooki

Katru reizi, pirms kko nopirku, apskatos TE ! Labi cilvēki apkopojuši info. Arī cenšos pirkt taadu, kur vismazaak parabēnu un citu kaitīgo vielu. 

Pati izmantoju: Latvijas "Beauty shop" eļļas un sviestus un  Palmer's cocoa butter.

Vismaz pirms pāris gadiem Palmer's cocoa butter bija pilns ar parabēniem......paraudziņus bez maksas dalija topošajām māmiņām :( fui


Jā, es šogad arī pievērsos šai problēmai, izmetu laukā visu kosmētiku, kur ir parabēni, alumīniji. Dezodorantu lietoju to, kas kristāliskais un eko veikalos nopērkamie. Mani apmierina Madaras kosmētika, vēl no LV ražojumiem Kivi. Uz Šarlotes ielas ir ekoveikals, kur ik pa laikam iegriežos un nopērku kosmētiku. Saprotams, ka mūsdienās pilnīgs eko laikam nav iespējams, ja nu vienīgi mazgāt seju kurkuļos utt., bet cenšos izvairīties no lielākajiem bubuļiem, arī tas jau ir daudz. 


jau vairākus gadus lietoju artistry kosmētiku....esmu sajūsmā:)

http://www.artistry.com/


Pašlaik lietoju dziļi mitrinošo "Dzintara" organic style. Bio,eko :)

1 - 10 no 10