FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Swedbank kodu karte

Meitenes vai piezvanot uz banku var uzzinat kodu kartes ciparus?!

man atplisa malina un 3 kodu ciparus tagad neredzu :( un Ja paprasis tieši tos I-banka ielogojoties netikšu iekša :(

ta ka neesmu LV robeźas tapec prasu Jums varbut zinst :) Lai zinu ir verts zvanit :)

08.04.2014 12:15

Man arī Sweda kodu karte sākusi sadalīties, riktīgs štrunts. Laikam jāmaina laicīgi, kamēr kaut kas nav nodzisis =/

08.04.2014 12:15

Banka atlaides nedod, Tev bus jaiet uz banku, un viss janoskaidro personigi.... Vai ari nosaucot visus nepieciesamos datus banka Tev sniegs konsultaciju, ko darit talak!

08.04.2014 12:29

Jātaisa jauna kodu karte. Ja logojoties, veicot kādu maksājumu prasa kodu, kuru nevariet ievadīt, tad jebkurā gadījumā pie atkārtotas logošanās prasīs to pašu kodu - pēdējo, kuru nevarējāt norādīt. man arī kodu kartei noplīsusi maliņa un nav visi cipari redzami, bet labi, ka ir sakopēta kodu karte, vismaz ir rezerves variants.

08.04.2014 12:40

> Sabīne

Jātaisa jauna kodu karte. Ja logojoties, veicot kādu maksājumu prasa kodu, kuru nevariet ievadīt, tad jebkurā gadījumā pie atkārtotas logošanās prasīs to pašu kodu - pēdējo, kuru nevarējāt norādīt. man arī kodu kartei noplīsusi maliņa un nav visi cipari redzami, bet labi, ka ir sakopēta kodu karte, vismaz ir rezerves variants.

Es jau kad tiko Ta malina atlocijas domaju vajag sarakstit mazums kas, vienmer domaju, domaju un tagad domaju kapec to neizdariji :( :D 

08.04.2014 14:57

Pec divu nedelu garuma tiko atradu no kartes pazudusho gabalinu :)) Brinumi notiek! steigshus janoraksta kodini :)) 

11 - 15 no 15