dāvana dzimšanas dienā vīrietim?

Sveikas!

Kādas dāvanas jūs dāvinat savām vīriešu kārtas otrajā pusītēm? Dz. d. jau pēc pāris dienām, bet vēl neesmu izdomājusi, ko dāvināt Nokautrējies Citus gadus dāvināju biļetes uz koncertiem vai kādu pasākumu, negribas atkārtoties Neizlēmīgs

11 Atbildes

Grūti spriest nezinot vecumu 

nu ja viņš ir aktīvs vīrietis, var uzdāvināt viņam dāvanu karti (arī kuponos var ko pameklēt) uz kādu aktivitāti, tādu kā, piem., brauciens ar kanoe, lidojums ar paraplānu, peintbola spēle, izjāde ar zirgiem (var arī divatā) vai ko līdzīgu.

ja negribas neko aktīvu, var kādu vīriešu spa rituālu vai atkal uz diviem, vai arī vienas dienas ekskursiju :)

paliek 25

> Natālija

hmm... idejas labas! Paskatīšos kuponu portālus Smejošs

Ja draugs ir jautrs, tad vari uzdāvināt viņam kaut ko ar humora piesitienu, kādu interesantu maiku ar pliku meiteni, vai bokserenes ar sieviešu roku īstajā zonā. Kaut ko savādāku, kā citos gados, hehe.

Piemēram manam brālim (22) šogad viņa draudzene uzdāvināja erotisko piepūšamo lelli. Dāvana bija smieklīga un atmiņā plaiekoša. Taču ja tavs draugs ir nopietns, tad neiesaku šadu dāvanu, viņš var pārprast. :D

Nejau vienmēr dāvanai ir jābūt nopietnai, un lietderīgai : )

Natālijas ideja arī ir laba :)

Labots 12.07.2013 14:21

> Ieva

man gadiem pirms 10 varbūt draudzene uzdāvināja tāda tipa statueti, ar banāniem loc....ļa izskatā-tagad nu tiešām nezinu, ko ar to iesākt, jo mēs, Vēži, neprotam neko izmest, bet turēt tādu mājās  arī vairs nav zolīdi Smejošs p.s. ja kādam vajag, kādam prikolam vai pikantam suvenīram, varu atdot Smejošs

idejas labas..:)

vel papildus tada netaustaaama bet vinja aciim baudaama davana-nodejot striptiizu:D

Tas noteikti bus elpu aizraujosi gan tev gan vinjam:)

> Natālija

Nodod nākamām paaudzēm :D

Labots 12.07.2013 14:27

> Natālija

Man arī tas pats, vienīgi ūdensvīrs esmu. Domāju, vairāk tā ir audzināšana un padomju laiku sistēmas sekas - kad neko ta īsti nevarēja dabūt un tagad, lai arī laiki labāki, žēl ārā mest, jo iekšēji tā mentalitāte, vismaz šajā skarā, ir palikusi.

Vecmāmiņas tak vēl strostēja, ka ar kurpītēm kājās mājās meitiņa atnākusi. Novalkās pa ceļam uz mājām, bet kurpītes grūti dabūt, jātaupa, nedrīkst dzīvot tik izšķērdīgi ;D

> Inky

paldies dievam, tik traki man nebija-tētis gāja jūrā, un dažreiz mēs dabūjām ko garšīgāku un smukāku kā citi bērni, kaut arī paši bijām 3 :) banānu, piemēram, es saēdos visai atlikušajai dzīvei, vairs negaršo Smejošs

nu tas tā, novirzījāmies bik no tēmas, nepiesārņosim to vēl vairāk Aci miedzošs

1 - 10 no 11