FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Atverskapieši ārzemēs

Labdien! Vai Atverskapi.lv tirgojas (iepērkas) arī kāds ārzemēs dzīvojošais? Ja, jā, tad kā nokļuvāt ārzemēs - darba meklējumi, mācības u.c.?

Un kurā valstī dzīvojiet? Smaidīgs

08.04.2014 13:57

Labots 08.04.2014 13:59

Es parsvara tirgojos, bet kad braucu LV tad kas man favoritos iegadajos :) Man draugs stradaja arzemes un tagad visa gimene esam šeit Ziemelīrija Jau Ka 2 gadus! draugs strādā, dels(4g) macas skola bet es ar meitinu (1g) sežu majas! Bet ar Rudeni ari sakšu stradat pietiks Sēdēt mājās! Vasarā ari mana gimene mamma un Tetis un mazais bralis 16g parvaksies pie mums! Bralis saks te koledza macities un vecaki strādāt! :)

08.04.2014 14:04

> klimovicha88

Es parsvara tirgojos, bet kad braucu LV tad kas man favoritos iegadajos :) Man draugs stradaja arzemes un tagad visa gimene esam šeit Ziemelīrija Jau Ka 2 gadus! draugs strādā, dels(4g) macas skola bet es ar meitinu (1g) sežu majas! Bet ar Rudeni ari sakšu stradat pietiks Sēdēt mājās! Vasarā ari mana gimene mamma un Tetis un mazais bralis 16g parvaksies pie mums! Bralis saks te koledza macities un vecaki strādāt! :)

Labots: šodien, 13:59

Prieks dzirdēt ka esat iekārtojušies, tikai žēl ka bija jāaizbrauc... Lai izdodas :)

08.04.2014 14:15

> Visam - 50%

> klimovicha88

Labots: šodien, 13:59

Prieks dzirdēt ka esat iekārtojušies, tikai žēl ka bija jāaizbrauc... Lai izdodas :)

paldies :))

1 - 3 no 3