FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Vēlmes

Sveikas jaukās atverskapi lietotājas! Nevainīgs

Katru dienu apskatos vismaz kādus 20 profilus,kuros nevienam nav pievienotas vēlmes, domāju,ja administrācija nepievieno jaunu sadaļu,tad vismaz aicināšu jūs pievienot savas vēlmes, tas tik ļoti atvieglotu  katrai no mums gan pirkšanu,gan pārdošanu :))

08.04.2014 17:08

Tiesam laba doma(piedodiet,bet nevaru uzlikt garumzimes,rakstot seit....)

08.04.2014 17:09

Mana vienīgā vēlme - pārdot visu un, lai netraucē meitenes ar maiņas piedāvājumiem :) Bet ideja laba un skaista. Apsveicami, ka ir meitenes, kas aktīvi darbojas!

08.04.2014 17:16

> Sabīne

Mana vienīgā vēlme - pārdot visu un, lai netraucē meitenes ar maiņas piedāvājumiem :) Bet ideja laba un skaista. Apsveicami, ka ir meitenes, kas aktīvi darbojas!

+ :D

08.04.2014 17:18

Piekrītu Sabīnei. Es arī šeit esmu tikai un vienīgi,lai pārdotu. Ok, vienu reizi esmu pirkusi, bet tas arī viss - vienīgā reize.

08.04.2014 17:22

Bet vai tad nebūtu vieglāk pārdot,ja redzētu ko meitenes vēlas pirkt?? 

Vismaz man būtu,savādāk var mūžam gaidīt kad uzraks tavu sludinājumu..

08.04.2014 17:27

Par uzrakšanu runājot, uzraku sludinājumu- kurpes kādas ļoti vēlos, un cena ok. Diemžēl pārdevēja nav 9 dienas šeit bijusi, un vēstulīte tā arī stāv neizlasīta.Secinājumi, ne visiem ir svarīgi pārdot, vai nopirkt

08.04.2014 17:30

> Lēdija

Par uzrakšanu runājot, uzraku sludinājumu- kurpes kādas ļoti vēlos, un cena ok. Diemžēl pārdevēja nav 9 dienas šeit bijusi, un vēstulīte tā arī stāv neizlasīta.Secinājumi, ne visiem ir svarīgi pārdot, vai nopirkt

9 dienas? Tas taču nav nekas! Citi ienāk šeit 1x mēnesī, nezinu - vai netiek pie interneta vai kā?

08.04.2014 17:34

> M.S.

> Lēdija

9 dienas? Tas taču nav nekas! Citi ienāk šeit 1x mēnesī, nezinu - vai netiek pie interneta vai kā?

Nē, tas viss ir skaidrs, tā bija mana atbilde, ka ne visiem šeit ir vēlmes aktīvi pārdot, pirkt,utt.Lai gan neizpratne proatms ir, ieliek sludinājumu un pazūd.Uz epastu taču atnāk vēstule, to arī nelasa

08.04.2014 17:34

Nokautrējies Man tās kurpes ļoti,ļoti gribas, laikam tur tā vaina

08.04.2014 17:40

> Doogma

Bet vai tad nebūtu vieglāk pārdot,ja redzētu ko meitenes vēlas pirkt?? 

Vismaz man būtu,savādāk var mūžam gaidīt kad uzraks tavu sludinājumu..

Nekad nav bijusi doma meklēt, vai kādam ko nevajag, kas ir tieši man :) 

Līdz šim tās vēlmju lapas esmu uzskatījusi, ka domātas meitenēm, kas forumā liek sludinājumus - ko pērk vai meitenes, kas mainās. Noteikti nestaigāju pa citu profiliem, lai sameklētu kādu, kam vajadzīgs kaut kas no mana piedāvājuma. Kas gribēs un kam patiks, uzrakstīs un atradīs. 

1 - 10 no 28