FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Vēlmes

Sveikas jaukās atverskapi lietotājas! Nevainīgs

Katru dienu apskatos vismaz kādus 20 profilus,kuros nevienam nav pievienotas vēlmes, domāju,ja administrācija nepievieno jaunu sadaļu,tad vismaz aicināšu jūs pievienot savas vēlmes, tas tik ļoti atvieglotu  katrai no mums gan pirkšanu,gan pārdošanu :))

08.04.2014 17:42

> Lēdija

> M.S.

> Lēdija

Par uzrakšanu runājot, uzraku sludinājumu- kurpes kādas ļoti vēlos, un cena ok. Diemžēl pārdevēja nav 9 dienas šeit bijusi, un vēstulīte tā arī stāv neizlasīta.Secinājumi, ne visiem ir svarīgi pārdot, vai nopirkt

9 dienas? Tas taču nav nekas! Citi ienāk šeit 1x mēnesī, nezinu - vai netiek pie interneta vai kā?

Nē, tas viss ir skaidrs, tā bija mana atbilde, ka ne visiem šeit ir vēlmes aktīvi pārdot, pirkt,utt.Lai gan neizpratne proatms ir, ieliek sludinājumu un pazūd.Uz epastu taču atnāk vēstule, to arī nelasa

Mazums cilvēkam kāda nelaime, dzīves apstākļi, ka nevar ienākt... ja man mājās, darbā, privātā dzīvē kas notiek, neeju tos forumos publiskot un nebūt ar nebūtu svarīgākais, izņemt pēkšņi sludinājumu no foruma, ja netieku vai nevaru tikt. Nedod Dievs, protams, kādu nelaimi, bet kā var zināt, kāds iemesls, ka nenāk un neatbild. Ne visas meitenes te nāk, lai aktīvi tirgotos, ir tādas, kas šo visu neuzliek kā dzīves prioritāti.

08.04.2014 17:44

Un tomēr vēlmju sadaļa būtu laba doma.

08.04.2014 17:46

> Ranma

Un tomēr vēlmju sadaļa būtu laba doma.

bet tā vēlmju sadaļa jau ir - tik visām tukša, par to šis stāsts :)

08.04.2014 17:47

> Doogma

Bet vai tad nebūtu vieglāk pārdot,ja redzētu ko meitenes vēlas pirkt?? 

Vismaz man būtu,savādāk var mūžam gaidīt kad uzraks tavu sludinājumu..

apskatīju jūsu vēlmes - viss smuki, bet sīkums, nav izmēri pierakstīti klāt. Kā es kā pārdevēja, lai zinu, vai varu Jums ko piedāvāt? Bet man ir garie svārki - gaisīgi :) 

08.04.2014 20:37

> Sabīne

> Doogma

apskatīju jūsu vēlmes - viss smuki, bet sīkums, nav izmēri pierakstīti klāt. Kā es kā pārdevēja, lai zinu, vai varu Jums ko piedāvāt? Bet man ir garie svārki - gaisīgi :) 

Sabīne, varbūt neiespringsti tik ļoti atbildēt un uzriet katram lietotājam,bet paskaties konkrētāk, katrai lietai ir klat gan cena,gan apraksts! Veiksmi Tev pārdot visas tavas miljons mantas :)

08.04.2014 20:52

Tieši tikko arī saliku savas vēlmes sarakstā. :) Ja kādai ir,ko piedāvāt no tā,gaidu! :))

08.04.2014 21:31

sviests..vai tiešām nav žēl savs laiks,lai čekot katru dienu profilus un vēlmes..vājprāts..tā iespēja atrast kko no citām vēlmēm ir tik niecīga,it īpašj lai atbilst izm,krāsas,cena untt. Ja kādam vajag,visu internetu un sludinājumus raks. cilvēks..bet tā,tas ir bezjēdzīgi..

08.04.2014 21:37

> Doogma

> Sabīne

> Doogma

Sabīne, varbūt neiespringsti tik ļoti atbildēt un uzriet katram lietotājam,bet paskaties konkrētāk, katrai lietai ir klat gan cena,gan apraksts! Veiksmi Tev pārdot visas tavas miljons mantas :)

nu gan smuki runājiet. Nevienam nereju, tik interesējos par tēmu, jūsu vēlmju listē neatradu vēlamos izmērus :) Lai jums arī veicas!

08.04.2014 21:38

ā, jā, atvainojos, ka tik traki aizskāru, nezināju, ka jāspiež virsū vēlmju bildei :) 

08.04.2014 23:22

Es aktīvi izmantoju Vēlmju sadaļu un ceru uz laimi - varbūt kāds ierauga un piedāvā tieši man vēlamo lietiņu. :) Esmu diezgan daudz šādi ieguvusi sev kārotās lietiņas, jo ne vienmēr ejot caur sludinājumu plūsmai var ieraudzīt sev kāroto.

11 - 20 no 28