FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Vēlmes

Sveikas jaukās atverskapi lietotājas! Nevainīgs

Katru dienu apskatos vismaz kādus 20 profilus,kuros nevienam nav pievienotas vēlmes, domāju,ja administrācija nepievieno jaunu sadaļu,tad vismaz aicināšu jūs pievienot savas vēlmes, tas tik ļoti atvieglotu  katrai no mums gan pirkšanu,gan pārdošanu :))

08.04.2014 23:43

Labots 08.04.2014 23:44

Heh, es piekrītu par visiem 100%, bet neizskatās, ka atverskapi ko tādu darīs... katrā ziņā es ko līdzīgu ierosināju TE, pat privāti vēstuli nosūtīju atverskapi ar lūgumu uzrakstīt kaut kādu atbildi - vai vispār tā varētu izdarīt, vai tomēr pārāk sarežģīti, bet nekādu atbildi nesaņēmu. Žēl.

Katrā ziņā pašlaik vēlmju sarakstam neredzu neko lielu jēgu, tos izskatīt ļoti nepraktiski.

09.04.2014 09:00

(Bet var jau būt, ka atverskapi ignorē tikai mani, katrā ziņā būtu riktīgi feini, ja uztaisītu tādu sadaļu..).

09.04.2014 09:32

> Doogma

Bet vai tad nebūtu vieglāk pārdot,ja redzētu ko meitenes vēlas pirkt?? 

Vismaz man būtu,savādāk var mūžam gaidīt kad uzraks tavu sludinājumu..

Nav mana dzīve atsverskapi.lv un nesēžu šeit un nemeklēju kam ko pārdot ejot cauri visu profilu vēlmēm. Pietiek,ka ienāku un redzu ,ka forumā kāda meitene ko meklē , tad varu piedāvāt, bet savādāk, ir man mans skapis,ja kādai vajadzēs - nopirks! Tās ir tikai drēbes un tas nav mans naudas pelnīšanas avots

09.04.2014 10:39

Nu jau heiteri uztaisija no manis kaut kādu lupatu tanti,kas tik iet cauri prifiliem 24/7 :D 

Es nebiju domājusi tā, profilus skatos citu iemeslu dēļ, gribēju tikai vēl reizi atgādināt par to pašu aktualitāti ko teica "zaptesburka". 

Smaidiet un priecājieties! :))

09.04.2014 10:47

a mani neinteresee veelmju sadalja un man taadas arii nav(kaadreiz laikam bija,bet izdzeesu),

jo,ja ko veelos,mekleeju pati vai var arii peerk sadaljaa uzjautaat,prieksh kam man veel kaut kaads veelmju saraksts :D manupraat lieka fiicha.

09.04.2014 11:20

Zaiza, tas jau skaidrs, ka ne visiem visas sadaļas interesēs (arī tagad tā ir). Tas nenozīmē, ka tāda būtu lieka.

Man kā lietotājam šāda iespēja ļoti patiktu, gan no pircēja, gan pārdevēja viedokļa. Kas attiecas uz "laika tērēšanu, lapojot cauri citu vēlmes, lai tikai ko pārdotu" - nu, ja skatās no šāda viedokļa, tad diskusiju "pērk"  sadaļa ir vēl jo nevajadzīgāka, vai ne? Jo diskusijas nenoliedzami ir daudz grūtāk pārskatāmas, salīdzinot ar sludinājumiem.

Ne visas lietas, ko varētu pārdot, obligāti saliek sludinājumos. Lai gan, ja redzētu, ka kāds meklē, labprāt pārdotu vai iemainītu. Galu galā, ja jau atverskapi vispār tāda iespēja - salikt vēlmju sarakstu - ir izveidota, tad būtu tikai loģiski to pilveidot tā, lai būtu arī kāda jēga. :)

Var jau uztaisīt tā, ka šī sadaļa ir tikai reģistrētajiem lietotājiem pieejama ekstra, tas mudinātu vairāk lietotājus reģistrēties.

09.04.2014 11:55

> Sabīne

> Ranma

Un tomēr vēlmju sadaļa būtu laba doma.

bet tā vēlmju sadaļa jau ir - tik visām tukša, par to šis stāsts :)

Es domāju kā lielo sadaļu, nu kā ibook.lv - "jaunākās pievienotās vēlmes", kur visas iekšā, nevis katrā profilā atsevišķi.

09.04.2014 12:40

Ja esi nogurusi meklējumos, meklējot, piem., 37.izmēra kerzas, kas praktiski ir neiespējami dabūjama lieta, tad der vēlmju sarakstā ielikt. Ja nu tomēr kāds uzpeld.

Būtu labi Vēlmju SEARCH.

21 - 28 no 28