FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Droši pirkumi

Droši pirkumi

Atriebigaaaa.....

Sveikas :)

Ir ta ka sodien atriebibas del sanemu forssu atsauksimi pedinas :D

tikai tapec ka pateicu ka ir sanemu preti nomelnosanu un melus :(

Un ssi lietotaja vel paris meitenem sita ir izdariijusi.

Apskatot vinas profilu sapratiisiet ka nesmu vieniga kas ir negativi vinu vertejusi un ka vina visam preti atbild  ari negativi  viskautko izdomajot lai tik atspekotu to.

Man sak palikt bail likt atsauksmes negativas jo vienmer atradisies kads kurs dos preti nepa jokam un spirinasies nepa jokam ...

Protams rakstiju administracijai bet tas veltigi jo izlasa un neatbild..

Ta nemos jo daudzam pircejam rup tas atsauksmes . tiesi sodien man viena uzrakstija gribeja pirkt sortus un uz reiz jautaja pa slikto atsauksmi... jo cilveki protam uztraucas ka netiks piekrapti utt :(

http://www.atverskapi.lv/lv/lietotajs/komentari.html?id=18939

Man nepatik kasketies bet nepatik ari ja mani apvaino  :(

73 Atbildes

ja,es ar to meiteni ari velejos mainities,bet ir bail,jo bilde ir bilde,bet neviens jau tik tuvu nebilde,ka bija nobildeta vejjaka meitenei,kura no vinjas sanema,pilnigi ar daudziem defektiem,kuru protams var salabot,nu ta ir cuciba,raxtit ka ir jauna,un tadaa stavokli pardot

es nekad nelieku sliktu atsauksmi kaut mani ir piecakarejusi kartigi, sagremoju savu un miers.

nebojajuu sev nervus lieki un nemeginu kashki celt.

ak sausmas.. 5 negativas.. es  to lerumu ieraugot uzreiz ietu ar likumu 

> Aiga M*

ja,es ar to meiteni ari velejos mainities,bet ir bail,jo bilde ir bilde,bet neviens jau tik tuvu nebilde,ka bija nobildeta vejjaka meitenei,kura no vinjas sanema,pilnigi ar daudziem defektiem,kuru protams var salabot,nu ta ir cuciba,raxtit ka ir jauna,un tadaa stavokli pardot

NU salabot jau var daudzko bet biezzi vien tas prasa izdevumus un tomer nav patikami ja sanem cereta vieta riktigu katastrofu un tikai beigtus nervus :D

> winnis

ak sausmas.. 5 negativas.. es  to lerumu ieraugot uzreiz ietu ar likumu 

kad es uzsaku mainu bija tik viena negatiiiva tad parasti vel pielauju tagad protams kad jau apmainiits paradas vel meitenes kas ari mainijusas un ir neapmierinatas un jau pa velu :(

> balode.arita

es nekad nelieku sliktu atsauksmi kaut mani ir piecakarejusi kartigi, sagremoju savu un miers.

nebojajuu sev nervus lieki un nemeginu kashki celt.

Ja godigu loti  daudzm ari nesmu likusi sliktas atsauksmes jo ir tiesam loti daudz reizes seit bijis ka atsuuta drebes un jau jamet ara atverot paku jo negribas kassketies bet cik var ? :(

balode.arita

es ari tapat sagremoju un nelieku parasti

Man viņa uz maiņas tikšanos, laikam, Paldies Dievam, neieradās.Neizlēmīgs

Mans vislabaakais pirkums bijis ir plašķis kurš bija pilnīgi citā tonī pieļauju pat domu ka atsūtīja man citu :D un vel netīrs ,smirdīgs un plusā visam bonuss pilnas kabatas ar kabatas lakatiem,puņķu lupatiem :D

labi nesamaksaju nez kadu kosmosu, bet savaita :D tgd smiekli naak ,jo meteli aiznesu uz kimisko parmazgat un parkrasot un nesaju laimiga :D

=D smeikligi un taja pasha laika bedigi par tiem punjkiem[

1 - 10 no 73

Tēma slēgta