FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Droši pirkumi

Droši pirkumi

Atriebigaaaa.....

Sveikas :)

Ir ta ka sodien atriebibas del sanemu forssu atsauksimi pedinas :D

tikai tapec ka pateicu ka ir sanemu preti nomelnosanu un melus :(

Un ssi lietotaja vel paris meitenem sita ir izdariijusi.

Apskatot vinas profilu sapratiisiet ka nesmu vieniga kas ir negativi vinu vertejusi un ka vina visam preti atbild  ari negativi  viskautko izdomajot lai tik atspekotu to.

Man sak palikt bail likt atsauksmes negativas jo vienmer atradisies kads kurs dos preti nepa jokam un spirinasies nepa jokam ...

Protams rakstiju administracijai bet tas veltigi jo izlasa un neatbild..

Ta nemos jo daudzam pircejam rup tas atsauksmes . tiesi sodien man viena uzrakstija gribeja pirkt sortus un uz reiz jautaja pa slikto atsauksmi... jo cilveki protam uztraucas ka netiks piekrapti utt :(

http://www.atverskapi.lv/lv/lietotajs/komentari.html?id=18939

Man nepatik kasketies bet nepatik ari ja mani apvaino  :(

73 Atbildes

> Aiga M*

=D smeikligi un taja pasha laika bedigi par tiem punjkiem[

sasmeejos +++

tada sajuta ka tik vakar nesaju to meteli,un nolema samainit pret to skaisttaku,un kvalitativaku,un atdeva ar visiem lakatiem

kluda-nesaja

Uj. Man arī atriebās par neitrālu atsauksmi. Nu man beidzot arī ir viena nesmuka atsauksne pretī :D galvenais, ka visiem pēkšņi izdomā kas neapmierina :D

Smieklīgi :D

wispar mati stavus celas ko sitadu lasit.. ka tikai cilveki neizdoma izdarities:(

Māra... Skaistu jauku mēteļi saņēmi :D

Labots 09.04.2014 18:42

> MaZaRiiTe

Uj. Man arī atriebās par neitrālu atsauksmi. Nu man beidzot arī ir viena nesmuka atsauksne pretī :D galvenais, ka visiem pēkšņi izdomā kas neapmierina :D

Smieklīgi :D

Vaine peksni visam preti uzrakstiijusi ir bijusas sliktas mainas :D

oj neruna passu skaistako meteliti saneemu :D

Labots 09.04.2014 18:43

M.K. - Atceries, kad man izdarīji tāpat, jo ieliku Tev pelnītu negatīvu atsauksmi, jo atsūtīji izstaipītu, pleķainu jaku? (pirms tam mēģināju meirīgā ceļā runāt, bet Tu diezgan nejauki sāki izturēties un pat apsaukāties). Toreiz minēju, ka zeme ir apaļa un viss, kas aiziet- atgriežas!  Mani fascinē visvairāk Tava nekaunība sūdzēties par lietām ko pati arī dari!  Pārsteigts

Lai Tev veicās!  

Traki :( Ja jau mantas ar defektiem, tad labāk atdot labdarībai, nevis kādam iesmērēt. Labi, vienu, divas piekrāps, bet pēc tam jau arī gribēs tirgoties. Vai pāris eiro dēļ ir vērts? Tāpat bagāta nepaliks.

Bija sadarbība ar šo meitenei (vairāk ar viņas puisi), viss ok. Naudu pārskaitīja, jo nepiekritu rezervēt. Puisis atbrauca pakaļ precei.

11 - 20 no 73

Tēma slēgta