FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Droši pirkumi

Droši pirkumi

Atriebigaaaa.....

Sveikas :)

Ir ta ka sodien atriebibas del sanemu forssu atsauksimi pedinas :D

tikai tapec ka pateicu ka ir sanemu preti nomelnosanu un melus :(

Un ssi lietotaja vel paris meitenem sita ir izdariijusi.

Apskatot vinas profilu sapratiisiet ka nesmu vieniga kas ir negativi vinu vertejusi un ka vina visam preti atbild  ari negativi  viskautko izdomajot lai tik atspekotu to.

Man sak palikt bail likt atsauksmes negativas jo vienmer atradisies kads kurs dos preti nepa jokam un spirinasies nepa jokam ...

Protams rakstiju administracijai bet tas veltigi jo izlasa un neatbild..

Ta nemos jo daudzam pircejam rup tas atsauksmes . tiesi sodien man viena uzrakstija gribeja pirkt sortus un uz reiz jautaja pa slikto atsauksmi... jo cilveki protam uztraucas ka netiks piekrapti utt :(

http://www.atverskapi.lv/lv/lietotajs/komentari.html?id=18939

Man nepatik kasketies bet nepatik ari ja mani apvaino  :(

73 Atbildes

> pērļu virtene

M.K. - Atceries, kad man izdarīji tāpat, jo ieliku Tev pelnītu negatīvu atsauksmi? (pirms tam mēģināju meirīgā ceļā runāt, bet Tu diezgan nejauki sāki izturēties un pat apsaukāties). Toreiz minēju, ka zeme ir apaļa un viss, kas aiziet- atgriežas!  Mani fascinē visvairāk Tava nekaunība sūdzēties par lietām ko pati arī dari!  Pārsteigts

Lai Tev veicās!  

Ir tada lieta ka cilveki mainas un es nekaunos par to ka man ta ir vienreiz gadijies un ta bija tikai viena reize ... es to atdzistu un tu nesi labaka  jo draudeji del 4 ls un vel ilgi nevareji sagremot  to un vel liki sliktas atsauksmes :D kautvaj sanemi daud drebes un vel davanu  un tikai vienu jaku kas bija ar defektiem ko nebiju pat petijusi bet tadu breku saceli. ::)

mani seit pat pa 40 ls apkrapa es tadu bereku necelu :)

Un si nav ista vieta kur kartot tadas lietas ja kas neapmierina raksti man privati un paplapasim!

> Aiga M*

tada sajuta ka tik vakar nesaju to meteli,un nolema samainit pret to skaisttaku,un kvalitativaku,un atdeva ar visiem lakatiem

drosi vien :D

saprastu izmeri nokludas ta neko gadas kam negadas! firmas dazadas utt. bet kko tadu pietam MEITENE budama nu neko iepletu acis un tgd ierecu.

> Sabīne

Bija sadarbība ar šo meitenei (vairāk ar viņas puisi), viss ok. Naudu pārskaitīja, jo nepiekritu rezervēt. Puisis atbrauca pakaļ precei.

NU pirceja varbut laba bet vairak iet runa pa vinas drebem ko vina maina un pardod un to ka vina atriebjas visam :D

Šeit ir jārēķinās ar to, ka krāpniece nories tā ka maz neliksies. Arī man ir šāda "piemiņa" no krāpnieces, kas izdzēsa profilu un mierīgi klusiņām fīrējas tālāk :D

> M. K.

> Sabīne

Bija sadarbība ar šo meitenei (vairāk ar viņas puisi), viss ok. Naudu pārskaitīja, jo nepiekritu rezervēt. Puisis atbrauca pakaļ precei.

NU pirceja varbut laba bet vairak iet runa pa vinas drebem ko vina maina un pardod un to ka vina atriebjas visam :D

minēju savu sadarbību kā piemēru. Protams, izlasot viņai negatīvo atsauksmi, nerezervēju. Piedāvāju, lai ieskaita naudu par preci un brauc pakaļ, kad tiek. Minu šo gadījumu kā piemēru par piesardzību ne kā savādāk. Jo arī kā pircēja visdrīzāk varēja izrādīties nekāda.

man arii gadiijaas sadarbiiba ar riebiigu paardeveeju,kas mani peec luuguma atgriezt naudu un es suutu preci atpakalj par pashizmaksu,jo prece neatbilda nedz izmeeram,nedz staavoklim,saaka mani nomelnot!

> M. K.

> pērļu virtene

M.K. - Atceries, kad man izdarīji tāpat, jo ieliku Tev pelnītu negatīvu atsauksmi? (pirms tam mēģināju meirīgā ceļā runāt, bet Tu diezgan nejauki sāki izturēties un pat apsaukāties). Toreiz minēju, ka zeme ir apaļa un viss, kas aiziet- atgriežas!  Mani fascinē visvairāk Tava nekaunība sūdzēties par lietām ko pati arī dari!  Pārsteigts

Lai Tev veicās!  

Ir tada lieta ka cilveki mainas un es nekaunos par to ka man ta ir vienreiz gadijies un ta bija tikai viena reize ... es to atdzistu un tu nesi labaka  jo draudeji del 4 ls un vel ilgi nevareji sagremot  to un vel liki sliktas atsauksmes :D kautvaj sanemi daud drebes un vel davanu  un tikai vienu jaku kas bija ar defektiem ko nebiju pat petijusi bet tadu breku saceli. ::)

Un si nav ista vieta kur kartot tadas lietas ja kas neapmierina raksti man privati un paplapasim!

Smejošs Smejošs Smejošs Mjā..., cilvēki nemainās! 

> pērļu virtene

> M. K.

> pērļu virtene

Lai Tev veicās!  

Smejošs Smejošs Smejošs Mjā..., cilvēki nemainās! 

Ja nemainas gan tava gadijuma :)

Eh, apkrāpšana par 4ls vai 40ls ir un paliek apkrāpšana, ja nav kā solīts, tad brēka jātaisa kaut vai par 0.40 naudiņām, - tās manas pārdomas par M.K. situāciju.

Un kas tad ar to Jūsu sūtīto mēteli, kam trūkst nost pogas un caurumu kreklā? Te jau izskatās, ka dots pret dotu. Aci miedzošs

Labots 11.04.2014 15:05

Čau, dārgās.

Te drukās, ne Samanta, bet gan draugs viņas.

Interesanti gan. Kapēc gan jūs tā? Te taču nav veikals, bet gan viena liela humpala,ceļat brēku par preci,ko nedabūjāt kā vēlējāties. Cilvēks kļūdijās, bet tagad jūs pat kūdat citus lai tik nesadarbotos ar Samantu. Interesanti? Kāpēc gan tad jūs nepiekritāt veikt maiņu atpakaļ caur to pašu Pasta staciju? jums taču tika piedāvāts, ne tā? Vai tas jūsu lepnuma dēļ? 
Runājot, ne par pastastaciju dūdām. Viņām visām PERSONĪGI iedodu preces, tas ka viņas ir pārāk dullas, vai piedodiet, stūlbas,lai uz vietas pārliecinātos par preci, nav mana vai Samantas problēma.

Kā jau minēji augstāk, ka tev nepatīk kašķēties, tad tu pasēdētu un pasmietos. Man personīgi tā ir, vineīgi aizkaitina tas, ka kudāt citus. + vēl tas ka noteikti pārliecinājāties par negatīvajām atsuksmēm pirms ievietojāt kaut ko forumā, papētām laikus. :) Varbūt tā nav, es tikai novērjou.

Cik ir bijušu gadijumu Samantai pašai ka ir problēmas, bet atsauksmi neieraksta. Ar jums arī bija, par tām mēteļa pogām, ko viņa uzreiz pamanīja, bet neierakstija atsauksmi... līdz jūs pati nesākat dzīt drazu, un vēl noliedzāt to, ka kaut kas neesot kartībā.

Paldies, veiksmīgu dienu! 

21 - 30 no 73

Tēma slēgta