FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Droši pirkumi

Droši pirkumi

Atriebigaaaa.....

Sveikas :)

Ir ta ka sodien atriebibas del sanemu forssu atsauksimi pedinas :D

tikai tapec ka pateicu ka ir sanemu preti nomelnosanu un melus :(

Un ssi lietotaja vel paris meitenem sita ir izdariijusi.

Apskatot vinas profilu sapratiisiet ka nesmu vieniga kas ir negativi vinu vertejusi un ka vina visam preti atbild  ari negativi  viskautko izdomajot lai tik atspekotu to.

Man sak palikt bail likt atsauksmes negativas jo vienmer atradisies kads kurs dos preti nepa jokam un spirinasies nepa jokam ...

Protams rakstiju administracijai bet tas veltigi jo izlasa un neatbild..

Ta nemos jo daudzam pircejam rup tas atsauksmes . tiesi sodien man viena uzrakstija gribeja pirkt sortus un uz reiz jautaja pa slikto atsauksmi... jo cilveki protam uztraucas ka netiks piekrapti utt :(

http://www.atverskapi.lv/lv/lietotajs/komentari.html?id=18939

Man nepatik kasketies bet nepatik ari ja mani apvaino  :(

73 Atbildes

> Samanta Smalkā

Čau, dārgās.

Te drukās, ne Samanta, bet gan draugs viņas.

Interesanti gan. Kapēc gan jūs tā? Te taču nav veikals, bet gan viena liela humpala,ceļat brēku par preci,ko nedabūjāt kā vēlējāties. Cilvēks kļūdijās, bet tagad jūs pat kūdat citus lai tik nesadarbotos ar Samantu. Interesanti? Kāpēc gan tad jūs nepiekritāt veikt maiņu atpakaļ caur to pašu Pasta staciju? jums taču tika piedāvāts, ne tā? Vai tas jūsu lepnuma dēļ? 
Runājot, ne par pastastaciju dūdām. Viņām visām PERSONĪGI iedodu preces, tas ka viņas ir pārāk dullas, vai piedodiet, stūlbas,lai uz vietas pārliecinātos par preci, nav mana vai Samantas problēma.

Kā jau minēji augstāk, ka tev nepatīk kašķēties, tad tu pasēdētu un pasmietos. Man personīgi tā ir, vineīgi aizkaitina tas, ka kudāt citus. + vēl tas ka noteikti pārliecinājāties par negatīvajām atsuksmēm pirms ievietojāt kaut ko forumā, papētām laikus. :) Varbūt tā nav, es tikai novērjou.

Cik ir bijušu gadijumu Samantai pašai ka ir problēmas, bet atsauksmi neieraksta. Ar jums arī bija, par tām mēteļa pogām, ko viņa uzreiz pamanīja, bet neierakstija atsauksmi... līdz jūs pati nesākat dzīt drazu, un vēl noliedzāt to, ka kaut kas neesot kartībā.

Paldies, veiksmīgu dienu! 

Labots: šodien, 15:05

Vispār vārdā ''stulbs'',nav garumzīmes.

> Samanta Smalkā

Čau, dārgās.

Interesanti gan. Kapēc gan jūs tā? Te taču nav veikals, bet gan viena liela humpala,ceļat brēku par preci,ko nedabūjāt kā vēlējāties. Cilvēks kļūdijās, bet tagad jūs pat kūdat citus lai tik nesadarbotos ar Samantu. Interesanti? Kāpēc gan tad jūs nepiekritāt veikt maiņu atpakaļ caur to pašu Pasta staciju? jums taču tika piedāvāts, ne tā? Vai tas jūsu lepnuma dēļ? 
Runājot, ne par pastastaciju dūdām. Viņām visām PERSONĪGI iedodu preces, tas ka viņas ir pārāk dullas, vai piedodiet, stūlbas,lai uz vietas pārliecinātos par preci, nav mana vai Samantas problēma.

Kā jau minēji augstāk, ka tev nepatīk kašķēties, tad tu pasēdētu un pasmietos. Man personīgi tā ir, vineīgi aizkaitina tas, ka kudāt citus. + vēl tas ka noteikti pārliecinājāties par negatīvajām atsuksmēm pirms ievietojāt kaut ko forumā, papētām laikus. :) Varbūt tā nav, es tikai novērjou.

Cik ir bijušu gadijumu Samantai pašai ka ir problēmas, bet atsauksmi neieraksta. Ar jums arī bija, par tām mēteļa pogām, ko viņa uzreiz pamanīja, bet neierakstija atsauksmi... līdz jūs pati nesākat dzīt drazu, un vēl noliedzāt to, ka kaut kas neesot kartībā.

Paldies, izsmējos lieliski.. Vēl māti pasauc un tēvu, tie arī iedrukās.

Uz to vārdu liku uzsvaru, redz tā tas vārds tiek pamanīts, ja jau vienīgo "kļūdu" manā memuārā pamanīji. :) Tur tādu ir daudz.

Veiksmīgu dienu! :)

> mangreofficial

> Samanta Smalkā

Čau, dārgās.

Paldies, izsmējos lieliski.. Vēl māti pasauc un tēvu, tie arī iedrukās.

Ko Tu gribi no cilvēka,kurš pat nav skolā apguvis to,kā jāraksta vārds ''stulbs'',kur nu vēl pastāvēt par sevi,neiesaistot citus.

mangreofficial, neviens nevienu nesauca, lieta tāda, ka daļēji tieku aizvainots arī es. Jo es pievedu visām šīm lepnajām *ievieto lamuvārdu šeit* parpalas. 

> Samanta Smalkā

Uz to vārdu liku uzsvaru, redz tā tas vārds tiek pamanīts, ja jau vienīgo "kļūdu" manā memuārā pamanīji. :) Tur tādu ir daudz.

Kurā augstskolā Tev ir mācījuši,lai akcentētu vārdu,ir jāraksta nepareizi?

> Samanta Smalkā

Malacis, es tev silti iesaku ar Samantiņu doties pastaigā. :) Ārā silts, humpalas netraucēs, cilvēks netiks nenomelnots, katrā gadijumā arī to interneta kabeli pārgriez lai "tai" Samantiņai nesākās depresija. Nesaprotu, kāda velna pēc tad cilvēks saplēstas mantas liek tajās saucamajās "humpalās?" 

> Samanta Smalkā

Čau, dārgās.

Sveks Samantas draugs.

Skiet tu nemaz neredzi un ari nezini ko vina suuuta ja vina netatsuutiiitu saplestu meteli kuram pat ravejsledzejs japarssuj kuru taava damite sauc par jaunu tad es neceltu breku bet vina vel atlaujas apvainot uz nez ko un nesmu vieniga pret ko vina ir nesmuki izriikojusies ja nessi pamanijis.

Lai vina tiek pati gala ar visu ja pati atlavas ko tadu suutiiit .... KAs butu ja mans virs saktu rakstiit seit un taisnoties mana vieta ? :D man tas liktos drausmigi pazemojosi ja godigi :)

Iemaci savai Samantai  but godiigaj pardevejai tad nekas tads vairs nenotiks :) JAuku dienu/....

P.S. Nemainu atpakal labak to sagremoju  neka  iesligstu garas sarunas nepatikamas un iespejams ka vel nedabuunu atpakal vispar neko :)

Ja vinai vai tev kas sakams rakstiet prievati vai tiekamies klatiene :)

> vinnijs

Eh, apkrāpšana par 4ls vai 40ls ir un paliek apkrāpšana, ja nav kā solīts, tad brēka jātaisa kaut vai par 0.40 naudiņām, - tās manas pārdomas par M.K. situāciju.

Un kas tad ar to Jūsu sūtīto mēteli, kam trūkst nost pogas un caurumu kreklā? Te jau izskatās, ka dots pret dotu. Aci miedzošs

JA tu nezini  situaciju  tad neko nesaki :) JO sis ir gadijums kad atsuutija man saplestu  kurtku jaunas kurtkas vieta un  lai ai atriebtos ielika  apmelojossu atsauksmi  lai tik kautka mikstinaaatu to visu .... nesen vel meitenes  bija pie manis majas merit drebes un ne maicina ne metelis nebija saplests  es zinu pa ko runaju jo tas ir manas drebes un esmu saudziga pret vinam  man vinas nestav kastes un nav netiras :)  Nekomente t ko nezini.

Te vel milako vajadzeja pasaukt paligos,kaiminu lai dosak!SmejošsSmejošsSmejošs

31 - 40 no 73

Tēma slēgta