FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Droši pirkumi

Droši pirkumi

Atriebigaaaa.....

Sveikas :)

Ir ta ka sodien atriebibas del sanemu forssu atsauksimi pedinas :D

tikai tapec ka pateicu ka ir sanemu preti nomelnosanu un melus :(

Un ssi lietotaja vel paris meitenem sita ir izdariijusi.

Apskatot vinas profilu sapratiisiet ka nesmu vieniga kas ir negativi vinu vertejusi un ka vina visam preti atbild  ari negativi  viskautko izdomajot lai tik atspekotu to.

Man sak palikt bail likt atsauksmes negativas jo vienmer atradisies kads kurs dos preti nepa jokam un spirinasies nepa jokam ...

Protams rakstiju administracijai bet tas veltigi jo izlasa un neatbild..

Ta nemos jo daudzam pircejam rup tas atsauksmes . tiesi sodien man viena uzrakstija gribeja pirkt sortus un uz reiz jautaja pa slikto atsauksmi... jo cilveki protam uztraucas ka netiks piekrapti utt :(

http://www.atverskapi.lv/lv/lietotajs/komentari.html?id=18939

Man nepatik kasketies bet nepatik ari ja mani apvaino  :(

73 Atbildes

M.K. - vēl Tu neesi nomierinājusies!?  Smejošs  ... gribētos kaut ko pozitīvāku palasīt, bet atkal šitā tēma priekšā!

Starp citu, atdod manu naudu, man Tava grīdaslupata jau sen iesaiņota uz atdošanu! Aci miedzošs

Un neuzbrūc vinnijs- viņai ir 100% taisnība. Bet Tu ar savu attieksmi tikai apkauno sevi.

> Samanta Smalkā

Čau, dārgās.

Te drukās, ne Samanta, bet gan draugs viņas.

Interesanti gan. Kapēc gan jūs tā? Te taču nav veikals, bet gan viena liela humpala,ceļat brēku par preci,ko nedabūjāt kā vēlējāties.  [...]
Runājot, ne par pastastaciju dūdām. Viņām visām PERSONĪGI iedodu preces, tas ka viņas ir pārāk dullas, vai piedodiet, stūlbas,lai uz vietas pārliecinātos par preci, nav mana vai Samantas problēma. [...]

Emmm... personīgi es nevaru teikt ne labu, ne sliktu par Tavu Samantu, bet par Tevis ievietoto komentāru gan ir šis-tas piebilstams.

Pirmkārt, par lielajām humpalām - nezinu, kādas tieši humpalas Tu domā. Bet vispār tas vien, ka drēbes lietotas (un, starp citu, ne visas šeit tādas ir...) ne obligāti nozīmē, ka tās ir pēdējās lupatas, no kurām nemaz nevar gaidīt, lai tās būtu vēl kaut cik pieklājīgā skatā. 

Personīgi es šeit pārdodu tikai tādas drēbes, kas pašai nepatīk pēc stila vai pēc izmēra (nevis tādas, ko pati vairs nevelku, jo pārāk novalkātas - tādas lietas var atdot par brīvu nabagiem, bet ne par naudu pārdot).

Otrkārt, ja jau humpalas, tad kāpēc gan arī preces aprakstā godīgi nerakstat, ka drēbe ir "pēdējo humpalu lupata", bet gan, ka apģērbs ir jauns?

Treškārt, par mainīšanos atpakaļ caur pasta staciju - ak, piedāvājāt mainīt atpakaļ, bet arī pasta izdevusmus segt piedāvājāt, kā arī samaksāt par apčakarētā cilvēka laiku (jo ne visi ir bezdarbnieki, kas dzīvo blakus pasta stacijai)?

Ceturtkārt, par pircēju "dullumu vai stulbumu", ja preci pie pirkšanas neapskata - labi, tad to arī varbūt Samantai derētu ierakstīt profila informācijā, - citu potenciālo pircēju zināšanai, ka ir stulbi ticēt, ka viņas pārdotā prece atbilst aprakstam?

> pērļu virtene

M.K. - vēl Tu neesi nomierinājusies!?  Smejošs  ... gribētos kaut ko pozitīvāku palasīt, bet atkal šitā tēma priekšā!

Starp citu, atdod manu naudu, man Tava grīdaslupata jau sen iesaiņota uz atdošanu! Aci miedzošs

Un neuzbrūc vinnijs- viņai ir 100% taisnība. Bet Tu ar savu attieksmi tikai apkauno sevi.

Redz,kā sanāk-cita acī skabargu redz,pati savā baļķi neredz! :D

Dots devējam atdodas! :) Redz,ka saņēma atpakaļ to pašu un vēl dubultā! 

> pērļu virtene

Ja nepatik nelasi loti vienkarsi. :)    ir daudz citu temo ko vari lasit. tev neviens nespiez ne lasit ne seit rakstit? to pasu ari tev varetu jautat vai nesi vel nomierinajusies ? :D

Trako nams...  Es tik nesaprotu kapēc man trāpās labas pircējas un tās, no kurām es pērku mums viss ir labi? Vēsais 

Šis ir viens no iemesliem kāpēc nemainos-visas krāpšanas 90% gadījumu notiek tieši maiņu rezultātā! ;)

P.S. Bet vispār piekrītu vinnijs rakstītajam, ka "apkrāpšana par 4ls vai 40ls ir un paliek apkrāpšana, ja nav kā solīts".
Un, lai gan šis nav tas gadījums, tomēr nekad nevajadzētu aizmirst, ka varbūt vienam tās 4 naudiņas ir daudz vajadzīgākas un vērtīgākas, nekā citam tās 40. (Un cilvēks atteicies no citām lietām, lai nopirktu šeit lietu, kas beigās izrādījusies pēdējais mēsls - nesmuki).

So te visu palasot,esmu kategoriski pret mainu vai pirksanu,ja neesmu redzejusi preci dzive.

Meitenem,kas ta dara,ieteiktu paprasit no pardevejas vairakas fotografijas,ar "bistamajam" vietam,pogam,oderem,ravejsledziem,papeziem.

Japiekrit Samantas draugam,parsvara jau seit ir humpalas-lietota prece.

Pēdējā laikā esmu nonākusi pie diviem secinājumiem par šo portālu: 

1) Ir meitenes, kuras cer nopelnīt naudu ar drēbēm, kas jau vairs nav velkamas, jo ir novalkātas vai arī vēlas apmainīt pret tīru un mazlietotu. Un tas man galīgi nav izprotams un liekas negodīgi.

2)Neveiksmīgu maiņu un neveiksmīgu pirkumu vajag uztvert ar vēsu prātu. Nu nav vērts drēbju dēļ pārdzīvot. 

Ikviens vienmēr domā, ka paša pārdotās drēbes ir vislabākās, vislabākajā kvalitātē, taču pircēja/mainītāja apskata preci no visām pusēm ar kritisku pieeju, un tad jau atklājas visi sīkumi, par ko pārdevēja pati varbūt nav pamanījusi. Protams, šis nav tas gadījums, jo norauts rāvējslēdzējs ir LIELS defekts, par kuru IR jābrīdina. Manuprāt visnormālāk konflikts atrisināms - apmainoties atpakaļ. 

Satikos. Dabuju visu, ko man vajadzēja... Viss bija super ;)

41 - 50 no 73

Tēma slēgta