FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Atriebigaaaa.....

Sveikas :)

Ir ta ka sodien atriebibas del sanemu forssu atsauksimi pedinas :D

tikai tapec ka pateicu ka ir sanemu preti nomelnosanu un melus :(

Un ssi lietotaja vel paris meitenem sita ir izdariijusi.

Apskatot vinas profilu sapratiisiet ka nesmu vieniga kas ir negativi vinu vertejusi un ka vina visam preti atbild  ari negativi  viskautko izdomajot lai tik atspekotu to.

Man sak palikt bail likt atsauksmes negativas jo vienmer atradisies kads kurs dos preti nepa jokam un spirinasies nepa jokam ...

Protams rakstiju administracijai bet tas veltigi jo izlasa un neatbild..

Ta nemos jo daudzam pircejam rup tas atsauksmes . tiesi sodien man viena uzrakstija gribeja pirkt sortus un uz reiz jautaja pa slikto atsauksmi... jo cilveki protam uztraucas ka netiks piekrapti utt :(

http://www.atverskapi.lv/lv/lietotajs/komentari.html?id=18939

Man nepatik kasketies bet nepatik ari ja mani apvaino  :(

11.04.2014 23:07

> Ilona

> Samanta Smalkā

Jā, aizstāvu savu dūdu. Skauž, ka tev nav tāds princis baltā zirgā?(jā šobrīd uzbraucu pats sev)? Vai arī tu nespēj iedomāties situāciju ka kādas meitenes puisis aizstāv savu dūdu?

Piedodiet, nevarēju paiet garaamSmejošs Puisis "glabj" savu draudzeni un pats ar to ir baigi lepnsVēsais Tas nekas, ka "princis baltaa zirgaa" nekad mūžaa nepieļautu situaaciju, ka viņa sieviete riskējot ar savu reputaaciju tirgo kaut kaut kaadas novalkaataas lupatas cerībaa dabūt drēbes biku labaakaa staavoklii vai kaadu kapeiciņu?Smejošs Manupraat, normaaliem prinčiem rūp bišķiņ citas problēmas, ka "aizstaavēt savu dūdu " no portaala iemītniecēm. Piemēram, nodrošinaat savu dūdu ar naudu, drēbēm un visu paarējo.Aci miedzošs

Labots: šodien, 22:12

Vaards vietaa! :))

11.04.2014 23:11

> Samanta Smalkā

Man jau nu vispaar tavaa vietaa būtu kauns tikties ar cilvēkiem un iesmērēt viņiem apģērbus, aksesuaarus u.c. lietas. Jo tu jau esi tas, kas tiekas ar citaam. Un vai nav jocīgi, ka tikai tu sēdi šajaa portaalaa samantas vietaa un tiecies? Vai šeit vspr Samanta arī ir sastopama? Smejošs

Savas domas arī izteikšu citaa lietaa... Vai Samantai (ja taada "dūda" vispaar parstaav) pašai sava viedokļa nav? Un kaa ar kaunu? Man jau būtu viņas vietaa kauns te vēl tirgoties pēc taa, ka "puisis baltaa zirgaa (Smejošs)" Aizstaav viņu, jo pati taa teikt "nomīza" Smejošs Smieklīgi un uzjautrinoši. Labi, ka vsmz tu lepojies ar sevi....

11.04.2014 23:22

Pec vairaku meitenu luguma slegt temu. Sledzu so temu :)

Jauku vakaru visiem un saulainas brivdienas :)

Novelu patikamu tirgosanos un bez aizkkersanas :)

71 - 73 no 73

Tēma slēgta