FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Skaistumkopšanas procedūras - salonā vai mājās

Kuras no regulārajām skaistumkopšanas procedūrām veiciet mājās, bet kuras atļaujaties taisīt tikai salonā?

Manas procedūras:

- manikīrs, pedikīrs - (mājās)

- atbrīvošanās no liekajiem matiņiem (vaksācija) - (salonā)

- proceduras matiem, griežana, krāsošana - (salonā)

- kosmetologa apmeklējums - make up vai sejas tīrīšana (mājās)

10 Atbildes

Es visu daru mājās ;D

Matu krāsošanu, nagu procedūras, skropstu ilgviļņus utt. Tikai par matu griešanu vēl nevaru izlemt, bet visticamāk, vienkārši nopirkšu šķēres vai turpināšu lietot karsto žileti.. Jo pašai ir elementārs 1 līmeņa griezums, bet frizieriem patīk nokāst lielas naudas, jo mati, redz, ir gari :D

Vienīgi vaksāciju pa ļoti retam aizeju uz salonu..

> Inky

Skropstu ilgviļņus arī? Vai tad nav baigi piņķerīgā padarīšana? Pārsteigts

> Ronja

Ir mazliet, bet nu.. Labāk piņķerīgāk sev nekā pārmaksāt meistaram, ja darba kvalitāte neatšķiras.

Sākumā izgāju kursus, domāju likšu citiem, sapelnīšu vismaz pusi īres naudu dzīvoklim, bet še Tev - bezmaksas modeles praksei sabira pilna jūra, bet tikko kā pa naudu, nevienam vairs nevajag :/ Tad tik atliek čakarēt savas skropstas :D

Visas tavas pieminētās procedūras veicu mājās :) Ne ar ko neatšķiras rezultāts, vienīgi naudiņa ietaupās ;)

Jāatzīst, ka manikīru (ar lakošanu) taisu mājās, bet bieži vien galarezultāts nepatīk... vai tas nāk ar praksti vai tomēr lakām un manikīra rīkiem jābūt labiem Neizlēmīgs

visu daru maajaas,nav iisti iespeejas tikt uz salonu,vieniigi nagus lieku pie meistares maajaas.

bikini vaksāciju 1x mēnesī daru salonā, paduses epilēju mājās

2x gadā apmeklēju frizieri matu apgriešanai

pārējo visu daru mājās, cik nu labi sanāk Nokautrējies

Visu mājās pati, man liekas ļoti nepatīkami piemēram ja manus matus ķemmē ar ķemmēm ar kurām pirms tam ķemmēja citus, fuj Kliedzošs Un arī manikīru pati - es pati labāk zinu kā vīlēt nagus piemēram Vēsais

Kad ir vairāk nauda, daru visu šo salonā, kad mazāk esmu spiesta darīt mājās Skūpsts Patīk, kad salonā apčubina Nevainīgs

Manikīrs,pedikīrs ar shell laku -mājās

Kāju ,padušu vaksācija- mājās 

Matu krāsošna - mājās,ja varētu,labprāt arī nogrieztu,jo tāpat nesaprotu,par ko maksāju :)

Skropstu,uzacu krāsošana,korekcija - mājās

Sejas procedūras - protams mājās!

Mēnesī sanāk smuka summiņa ;)

1 - 10 no 10