FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Esmu soketa

sveikas.

Es sodien samainijos ar ratiem ar vienu sievieti.Man rati tiesam bija laba stavokli,vienigi nokrasa  uz ratiem. Kad virs atveda ratus no vinas ar kuriem samainijamies,es vienkarsi vilos jo vinai rati bija vienos defektos kulbina kur liek gulus zidainus nebija matracitis tur spideja  metals,sezama dala ir ok , tikkai nav izmazgata.Defekti ir kadi 3 bet nu neiesu es te celt paniku.Tikkai nezinu ko darit ar siem ratiem jo bernu tur likt gulet nevar,driz man piedzims vel viens bernins tagad sanak ka esmu bez ratiem!Kad es sai maminai uzrakstiju par vinas ratiem,vina saka te rakstit ka manos ratos ari ir vilusies,vinai vispar jabut pateicigai ka es adevu labus ratus nevis meslus kur bernu neielikt ratos.

neiesaku ari jums pirkt kaut ko no siis sievietes jo iespejams ari ka tu busi vilusies:(

http://www.atverskapi.lv/lv/lietotajs.html?id=20415

Sos ratus mes nelietosim,bet ko ar viniem iesakt? nav zinams Raudulīgais

16.04.2014 08:16

mantu ko iegādājies vajag kārtīgi apskatīt ja netiec tu pati vajadzēja prasīt vīram lai apskata.man liekas ka vīrieši uz tādām lietām arī ir piekasīgāki, un ja nav iespējams apskatīt tad vajag samierināties ar to ka ja nu gadījumā kaut kas nepatiks tad tā jau ir tikai paša vaina. es jau kaut ko mainu vai pērku sūtu caur pasta stacijām un man nekas cits neatliek ka gaidīt vai pakā būs iekšā nepatīkams pārsteigums vai nē. 

16.04.2014 08:20

Man ir gadījies nopirkt 4maisus par 25Ls un..izmest ārā...kaut arī meitenei vairākas reizes pārjautāju kādā stāvolkī ir meiteņu drēbes,ko pārdod..uz ko atbilde bija-izcilā stāvoklī...Drēbes bij pēdējās lupatas,netīras,vecas..izmetu visu,izņemos 2kleitiņas,kas vēl bija lietojamas...man bija tādas dusmas..braucu pakaļ pat no Rīgas uz Salaspili..brrr....kopš tās reizes nekad vairs nepirkšu drēbes vairumā,neapskatot...

Man ir gadījies nopirkt 4maisus par 25Ls un..izmest ārā...kaut arī meitenei vairākas reizes pārjautāju kādā stāvolkī ir meiteņu drēbes,ko pārdod..uz ko atbilde bija-izcilā stāvoklī...Drēbes bij pēdējās lupatas,netīras,vecas..izmetu visu,izņemos 2kleitiņas,kas vēl bija lietojamas...man bija tādas dusmas..braucu pakaļ pat no Rīgas uz Salaspili..brrr....kopš tās reizes nekad vairs nepirkšu drēbes vairumā,neapskatot...

16.04.2014 08:33

Seit ar to ir jarekinas var nopirkt pa leto labas lietas un trapas ari sliktas kvalitates lietas taka passu cilveku izvele pirkt vai nepirkt riska pastav vienmer. Smaidīgs

16.04.2014 08:37

> kukumuxu

Arprats!!!!!!!!!! Ka ta var? Nu tam cilvekam agri vai velu tas naks atpakal....

16.04.2014 09:27

Sazinies ar to meitene un mainaties atpakaļ.

16.04.2014 09:34

ja abas esat viilushaas - mainieties atpakaļ

16.04.2014 09:58

Jā tiešām mainieties atpakaļ, Ja neviena no jums nav apmierināta ar ratu kvalitāti.

41 - 49 no 49