Rodas iespaids

Man brīžiem rodas iespaids,ka dazas lietotajas,kas raksta foruma,ka velas kadu lietu pirkt,dara to tapec,lai pieverstu uzmanibu sev,savam profilam,jo biezi esmu piedavajusi,bet neuzskata par vajadzigu pat atbildet-der vai ne,vispar ignore,kaut ari tik citigi mekle kadu lietu....

33 Atbildes

Pilnīgi piekrītu. Man arī tā ir gadījies, ka uzrakstu, piedāvāju, bet nekādu atbildi nesaņemu...:(

jaa,jums tiesam taisniba,ta dara loti daudzas:(

Neredzu neko sliktu, ja arī tā dara...protams, ka atbildēt pieklājības dēļ vajadzētu....man, piemēram, patīk šie forumi..es arī apskatos ko piedāvā un var atrast sev ko piemērotu...Vēsais jauku visām dienu Vēsais

Es arī regulari apskatos un censos piedavat,ja man ir konkreta lieta,bet ir skumji,ka neatbild,vai tad tas ir tik gruti?

Santa- Mana pieredze un divi varianti. :)

1. Kad pati ielieku, ka meklēju kādu konkrētu lietu- cenšos sekot līdzi, bet dažkārt sanāk kā sanāk... (it kā uz telefonu nāk šīs ziņas, bet dažkārt arī neatnāk). Bet ziniet kā ir ar to meklēšanu- Prasi rozā 38 izmēru, piedāvā dzeltenu 42 izmēru- ir te pāris eksemplāru, kas tā dara- loģiku nesaprotu. :D 

2. Ir bijis, ka piedāvāju es un piedāvā daudz citu meiteņu- bet neviena niecīgākā atbilde... nevienai. Un tad tiešām jautājums- kādēļ "jāmeklē", ja neinteresē. :)  Atbilde varētu būt Jūsu pieminētā- sava profila reklamēšana.

> pērļu virtene

1. Kad pati ielieku, ka meklēju kādu konkrētu lietu- cenšos sekot līdzi, bet dažkārt sanāk kā sanāk... (it kā uz telefonu nāk šīs ziņas, bet dažkārt arī neatnāk). Bet ziniet kā ir ar to meklēšanu- Prasi rozā 38 izmēru, piedāvā dzeltenu 42 izmēru- ir te pāris eksemplāru, kas tā dara- loģiku nesaprotu. :D 

2. Ir bijis, ka piedāvāju es un piedāvā daudz citu meiteņu- bet neviena niecīgākā atbilde... nevienai. Un tad tiešām jautājums- kādēļ "jāmeklē", ja neinteresē. :)  Atbilde varētu būt Jūsu pieminētā- sava profila reklamēšana.

Es vakar ieliku sludinājumu, ka pērku MAXI kleitu un svārkus. Un te nu sāku piekrist Jūsu pirmajam punktam. Tās, kas atsaucas, vai nu nemāk lasīt, vai negrib... un piedāvā to, kas nu skapī ir. Pieklājības pēc, atbildu visām.

> pērļu virtene

Šoreiz ir jāpiekrīt 1 punkatam.

Es arī mekleju sev nepieciešamās lietas pat ir ieliktas bildes kā apmēram vajadzētiu izskatīties, bet piedāvājumi nāk pilnīgi savādāki, it kā cebnšos tomēr atbildēt, bet ja šo piedāvājumu (neatbilstošo) ir daudz, tad tiešām šk jau apnikt.

Tiesi ta,dazas tiesi uz to "iziet" (piedodiet,ka rakstu bez garumzimem). Tik izmisigi kautko mekle,bet kad piedava(es vienmer piedavaju to,kas ir prasits,ja man ir ko piedavat),tad liekas,ka nemaz nevajag....

> AgijaK

> pērļu virtene

Šoreiz ir jāpiekrīt 1 punkatam.

Es arī mekleju sev nepieciešamās lietas pat ir ieliktas bildes kā apmēram vajadzētiu izskatīties, bet piedāvājumi nāk pilnīgi savādāki, it kā cebnšos tomēr atbildēt, bet ja šo piedāvājumu (neatbilstošo) ir daudz, tad tiešām šk jau apnikt.

Ja,es ari brinijos par to,ka cilveks mekle MAXI svarkus,kleitas,bet suta piedavajumus ar mini vai midi....

1 - 10 no 33