Rodas iespaids

Man brīžiem rodas iespaids,ka dazas lietotajas,kas raksta foruma,ka velas kadu lietu pirkt,dara to tapec,lai pieverstu uzmanibu sev,savam profilam,jo biezi esmu piedavajusi,bet neuzskata par vajadzigu pat atbildet-der vai ne,vispar ignore,kaut ari tik citigi mekle kadu lietu....

33 Atbildes

> Santa Medne

Ja,es ari brinijos par to,ka cilveks mekle MAXI svarkus,kleitas,bet suta piedavajumus ar mini vai midi....

Un pasakiet, vai tādām vispār ir jāatbild, ja nemāk lasīt? Ok, esmu labi audzināta, atbildu...

> Santa Medne

Ja,es ari brinijos par to,ka cilveks mekle MAXI svarkus,kleitas,bet suta piedavajumus ar mini vai midi....

Es piemēram meklēju LIELU ietilpīgu somu, bet man piedāvājumos nāk zolīdas mazietilpīgas somiņas.Smejošs

Sveikas,

jā, šo esmu novērojusi (lai gan pati neesmu meklējusi) - tiek piedāvātas mistiskas, pavisam savādākas lietas!

Ja jau par to, kas neapmierina, tad - man tik ļoti nepatīk, ka pie apģērba norāda 3,4, pat 5 izmērus, nu tā nevar būt, un tad katru reizi jājautā, kāds ir oriģiālais izmērs. Norādiet oriģinālo + max papildus 1, ja der lielākam, tad to taču var norādīt kā oriģinālo un otrādi. ;)

Nu tieši tāpēc nepieciešams,ieviest,lai pa naudu liktu pērk,pārdod un t.t kā tas ir cālī.lv un būs labi!

Nezinu,varbūt,ka tā arī ir,es parasti,kad kaut ko meklēju,tad tiešām arī vajag,bet tas ir tik ļoti reti.Reizēm varbūt vēl pierakstu klāt,ka interesē maiņa,bet tikai tāpēc,ka tad vismaz citas meitenes redz un atsaucas,jo tagad forumā nedrīkst maiņu piedāvāt:(

Es kad esmu ko meklējusi, man liek linkus kuri man nav interesanti. Es taču nevaru katram atbildēt, paldies nē, paldies nē? Es meklēju tādu kas acīs iekrīt un es saku, o, jā tas ir tieši tas ko es meklēju! Vēsais

> Viss par puscenu! -50% !!!

Es kad esmu ko meklējusi, man liek linkus kuri man nav interesanti. Es taču nevaru katram atbildēt, paldies nē, paldies nē? Es meklēju tādu kas acīs iekrīt un es saku, o, jā tas ir tieši tas ko es meklēju! Vēsais

Tieši taa!

Es atkal nesaprotu, kāpēc šis tēmas netiek slēgtas,ja kārotais ir atrasts vai vairs nav intereses. Jo bieži vien redzu,ka diskusija ir trīs mēnešus veca, bet meitenes joprojām turpna piedāvāt.

> Salna

Es atkal nesaprotu, kāpēc šis tēmas netiek slēgtas,ja kārotais ir atrasts vai vairs nav intereses. Jo bieži vien redzu,ka diskusija ir trīs mēnešus veca, bet meitenes joprojām turpna piedāvāt.

Varbūt tas nozīmē, ka joprojām vajadzīgais nav atrasts.

Man piemēram liekas, ka ar savām vēlmēm es pie vēlamā netikšu vēl ilgi, jo piedāvājumi nāk neatbilstoši vēlamajam. Raudulīgais

> Viss par puscenu! -50% !!!

Kāpēc ne? Man atbildēt šķiet tikāi normāli, elemetntāra pieklājība ;)

11 - 20 no 33