Rodas iespaids

Man brīžiem rodas iespaids,ka dazas lietotajas,kas raksta foruma,ka velas kadu lietu pirkt,dara to tapec,lai pieverstu uzmanibu sev,savam profilam,jo biezi esmu piedavajusi,bet neuzskata par vajadzigu pat atbildet-der vai ne,vispar ignore,kaut ari tik citigi mekle kadu lietu....

33 Atbildes

es kad veidoju śadu diskusiju Uzreiz pieminu, kad atbildešu privati Ja kaut kas no piedavata iekritis acīs, Jo man maza meitina, Kurai ir nepieciešama mana uzmaniba un nav uzreiz laiks visam Sekt lidz! kad brivs laiks izeju visam cauri ko piedava un tad skatos ir kaut kas vai naV iekritis acis! Bet piekritišu tiešam, lielakoties piedava cita izmera un pavisam citu lietu, gan jau ari Lai pareklametos, bet kopuma šada veida temas mani netrauce, Jo Cik esmu piedavajusi savas lietinas gadas, kad cita meitene ieinteresējas mana lietina, neka ta meitene, kura  meklë :))

vislabākās ir atbildes "ieskaties manā skapī" :)  bez konkrēta linka.. un parasti šīm dāmām ir vismaz 40 un vairāk sludinājumi :)

> Sanita

vislabākās ir atbildes "ieskaties manā skapī" :)  bez konkrēta linka.. un parasti šīm dāmām ir vismaz 40 un vairāk sludinājumi :)

tas gan, un tad - ej, nu, zin, kur un ko tā pārdevēja bija domājusi.

> Sanita

Aha un tad pusstunda paiet kamer starp visu nem un atrodi kur tad ir ta piedavata lieta:D tadus pat slinkums skatit:D

tas ta teikt ar merki lai apskata visu kas vinai  ir un ja nu iepatikas vel kautkas:D

> winnis

> Sanita

Aha un tad pusstunda paiet kamer starp visu nem un atrodi kur tad ir ta piedavata lieta:D tadus pat slinkums skatit:D

tas ta teikt ar merki lai apskata visu kas vinai  ir un ja nu iepatikas vel kautkas:D

Vai arī piedāvātās lietas un nekā līdzīga nemaz tur nav, toties visi apskatījās visu piedāvātājas skapi! Smejošs

Nezinu, man šķiet pilnīgi normāli, ka man atbild tikai gadījumā, ja mans piedāvājums ir ieinteresējis :)

Tāpēc jau bija raksts par to (sāka cepties) ka vajag likt tiešos linkus uz drēbītēm un/vai kosmētiku. Skatoties - ko tieši tā meitene vēlās iegādāties. Viņa tak nejies tur rakāties par simts un vienu lapu, kamēr atradīs kaut ko. (ja vispār atradīs) Ātrāk iegādāties no tām meitenēm, kuras būs tiešāk norādījušas ar visu linku uz preci. :) Vispār tas ir labs skapja reklamēšanas veids.

Šodien nosūtīju privāti piedāvājumu pārdot precīzi tādas kurpītes kā bildē tika meklētas, pareizo izmēru, pilnīgi jaunas, bet vēstule tika izlasīta noignorēta, pasmīnēju un dzīvoju tālāk :)

> VERONIKA ○ GOLUBICKA

> Sanita

tas gan, un tad - ej, nu, zin, kur un ko tā pārdevēja bija domājusi.

Bet dazkart meitenes vaica pec maicinam uz tur kadu izmeru un ko nu ja tev tadu ir daudz?:D dot linku uz katru?:D

Tas manuprāt ir atkarīgs no cilvēka, mēs visas labi zinām,ka te ir ļoti daudz negodīgu un nepieklājīgu pārdevēju un pircēju. Bet es arī pievienojos tām,kuras uzskata par vajadzīgu atbildēt, ja nepieciešams tad katrai "nē paldies,bet neinteresē" 

Uzskatu,ka tā ir pieklājīgi,un pati vēlētos sagaidīt atbildi,lai pēc tam nav jādomā,vai patika,bet kārtējā,kas pazūd ar galiem,vai nepatika?! :)

21 - 30 no 33