FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Droši pirkumi

Droši pirkumi

CIK VEIKSMĪGI ir jūsu pirkumi šeit?

sveiki,padalamies,cik kopumā ņemot,veiksmīgi ir bijuši jūsu pirkumi šeit?

teiksim 10 baļļu sistēmā?

un,ko darat ar preci,ja nopirkta un tomēr neder?

Pārsteigts tirgojat tālāk,sūtat atpakaļ,nokraujat kaudzē?

40 Atbildes

man pašai ir bijis visādi,pēdējā laikā vairāk gadās vilties,tāpēc novērtēju uz 6.

Visbiežaak jau pirkumi ir bijuši veiksmīgi.

2 reizes neesmu bijusi tikai apmierinaata ar saņemto preci, bet vienu no taam reizēm preci saņēma draugs un neapskatījaas kas un kaa.

Nav gadījies vēl, ka prece neder, bet ir gadījies, ka nepatīk tomēr. Tad lieku taalaak pardoties. ;) 

Bet vienreiz mani apšmauca un to preci izmetu aaraa, izņemot apavus, jo tur tagad domaaju, kaa dabut divus vienaadus izmērus, lai varu nēsaat. :)

5 negribaas lieki komenteetSmaidīgs

man visas ir veismigas, vienigais, vakar gaju nosutit kleitinju (maxi) maksaja 8 ls, pirceja gribeja nemt ar pecapmaksu, nu labi aizgaju, jau iepakoju , un labi ka piezvaniju vinjaj, pateicu ka kopa ar sutisanu viss maksas 13 ls, ta uzreiz pardomaja.. labi ka nenosutiju, :( vienmer sacinos ar pirceju laj aprunatu visas detaljas.. 

> Mainu, pārdodu un dāvinu!

es ar vienu reiz izmetu,jo iesmeereejs mistisku izmeeru.

bus 8

> jaunas drebes... ieskaties..

es vienmeer suutu tikai ar priekshapmaksu,jo vienreiz mani apshmauca,nosuutiiju un nauda kopsh decembra,naak veel joprojaam ha ha,tas gan nebija sheit,un nesen gandriiz izsuutiiju nesagaidot samaksu,labi,ka neizsuutiiju,jo nauda taa arii neienaaca..

> zaiza

Nu es šajaa gadijuma izmetu kosmētiku - 5 produktus. Teica, ka visiem ir der.termins līdz 2015.gadam utt. Beigaas visi bija beigušies 2012.gada saakumaa. Smērēt taalaak jau nevienam netaisos. :)

Labots 14.07.2013 17:27

Kosmētiku. Viens ļoti veiksmīgs pirkums. Lieku 10 :D

> niks36

Es par kosmētiku liktu 2 :D Nav vēl gadījies saņemt labu kosmētiku. 

1 - 10 no 40