FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Droši pirkumi

Droši pirkumi

CIK VEIKSMĪGI ir jūsu pirkumi šeit?

sveiki,padalamies,cik kopumā ņemot,veiksmīgi ir bijuši jūsu pirkumi šeit?

teiksim 10 baļļu sistēmā?

un,ko darat ar preci,ja nopirkta un tomēr neder?

Pārsteigts tirgojat tālāk,sūtat atpakaļ,nokraujat kaudzē?

40 Atbildes

> Mainu, pārdodu un dāvinu!

Žēl Tevis.

Man gan ir ļoti laba pārdevēja un kompānija, no kuras es kādreiz sūtīju dažādu kosmētiku visai ģimenei..

> niks36

Tas ir kaadreiz, bet runa jau ir par atverskapi.lv precēm. Smaidīgs

Par kādreiz es domāju arī pašlaik.

Pie tam es artadu lielisku cilvēku, no kura nopirktu kosmētiku, pŗskaitīju naudiņu un saņēmu jau pēc dažam dienām savu pasutījumu, esmu ļoti apmierināts. (No AtverSkapi.lv)

> niks36

Tad ir labi, ka taa. Es par kosmētiku tagad tikšos tikai klaatienē un paarbaudīšu visu ko var :D

Jā, tā ir laba doma.

Es arī tiekos klātienē.

Pats pārdodu PILNĪGI jaunu kosmētiku uzreiz no ražotāja.

Man kosmētika nāk no kompānijas, kam es uzticos. ;)

> niks36

un,kur ir Tava prece?profiilaa tik 3 pudeliites..

Labots 14.07.2013 18:16

> zaiza

Tas nebija gluži tā domāts - es tikai pieturējos pie tēmas, ka vienai meitenei nepārāk veicās ar kosmētiku, tāpēc es padalījos ar informāciju, kā man iet.. :)

Pagaidām tā nu tas ir, bet ar laiku gan jau sākšu pārdod ko vairāk, arī apģērbus.

Pašlaik nav laika vienkārši tam visam pieķerties.. (Darbs, citas darīšanas un pasākumi)

> niks36

nu skaidrs!

> zaiza

Prieks, ka skaidrs. :)

Labots 14.07.2013 18:22

neko daudz neesmu pirkusi, bet visi pirkumi bijuši uz 10. Atpakaļsūtīšana - ne es kā pārdevēja uz to parakstītos, ne kā pircēja ko tādu iedomātos. Nopirkts ir nopirkts un neesmu veikals, kur šodien gribu, pēc nedēļas izdomāju, ka tomēr negribu un nesu atpakaļ. Pati nekad neesmu arī iedomājusies ko sūtīt atpakaļ, jo tas ir mans lēmums pirkt bez mērīšanas un pa pastu. nekas nav spiesta lieta. izņēmums, ja ir cilvēki, kas ir gatavi pieņemt preci arī atpakaļ, bet neesmu neko tādu prasījusi ne no viena.

11 - 20 no 40