FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Droši pirkumi

Droši pirkumi

CIK VEIKSMĪGI ir jūsu pirkumi šeit?

sveiki,padalamies,cik kopumā ņemot,veiksmīgi ir bijuši jūsu pirkumi šeit?

teiksim 10 baļļu sistēmā?

un,ko darat ar preci,ja nopirkta un tomēr neder?

Pārsteigts tirgojat tālāk,sūtat atpakaļ,nokraujat kaudzē?

40 Atbildes

veel?:)

Smaržas, ja vien paveiksies ar pircēju, tad būs veiksmīgs pirkums :P

Ir bijis - nopērku kurpes caur pastu- neder, bet ar draugu palīdzību atradu, kam der un par tādu pašu summu pārdevu tālāk Vēsais Šajā ziņā problēmu nav.

Es novērtēšu uz 8

Vilšanās pārdevējos kā tādos nav bijusi, visas pārdevējas ir bijušas foršas, atsaucīgas. Vienīgi ar izmēriem ir kā ir, šis tas tomer bijis par lielu/mazu, bet tur jau neko nevar padarīt, ja nepērc klātienē. 

Esmu tikusi pie superkolosāliem auskariem un 3 gredzeniem par KAPEIKĀM. Esmu joprojām starā, lai gan pagājuši jau mēneši 2 vismaz Vēsais

Par precēm, kas tomēr neder - šobrīd stāv skapī, joprojām sāp sirds Neizlēmīgs Bet gan jau kaut kad likšu pārdošanā. Vēl pirms tam uzlaikošu, lai pārliecinātos, ka tiešām tiešām nu nekā neder :D

> Rū.

Tava kleitinja man ir vismiiljaakaa,visveiksmiigaak nopirktaa,der kaa uzlieta un izcelj visu,kas izceljams  ;)

brrr,nu kas tas ir ar smaidinjiem,man stundu ver valjaa to smaidinju listi un neatver :(

>zaiza

Super, Zaiza! Ritīgs prieks, ka Tev kleitiņa der kā uzlieta un ir vismīļākā! Smaidīgs

Novērtēšu kopumā uz 6, jo lielākā daļa nav derējusi. Tad pārdodu tālāk par to pašu lētāku cenu - par cik, liekas, prece aizies un ir vērta, bet cenšos (dažreiz neesmu droša, cik samaksāju) ne dārgāk, lai neapvainotu pārdevēju un nerastos idejas, ka pērku tālākpārdošanai. Tās drēbes, kuras kauns tālāk dot, paturu kādiem šmucīgiem pasākumiem 1x lietošanai.

Ir daži labi pirkumi, bet pagaidām tiešām uz atmiņu tik 5[?] no visiem ir bijuši ok kaut vai, ja der tik 1 lietiņa no vien pārdevēja 4 nopirktajām.

Visvairāk nepatīk tā izmēru nenoteiktība - viens uzskata, ka apģērbs der 38. izmēram, lai arī 90cm krūtis tiek saspiestas kā dēlis, otrs iet otrās galējībās, bet paprasot konkrētākus izmērus, pārdevējs pazūd :/

Apaviem arī - norādīts 39. un 40. izmērs, pajautā pārdevējam uz kuru tad vairāk sliecas, kuram labāk der, atbilde: 'abiem vienlīdz labi' :D Šo gan es pa pastu atbildes dēļ arī nepasūtīju, no nespēju no pārdevējas izvilkt īsto izmēru un piemērīt izdotos tikai pēc saņemšanas..

> Inky

prasi cm iekshpeedu apaviem,tad zinaas vai der ;)

mjaa,gadaas arii ar uk izmeeriem,piemeram,ka nepareizi noraada,arii firmaam izmeeri dahzaadi,tad nu gadaas,ka neder...

Labots 16.07.2013 19:25

> zaiza

Beidz, uz tādām vēstulēm varbūt tik 1x esmu saņēmusi atbildi un tur pat ir viegli nokļūdīties par to 0.5cm :/

Es uzticos uz pēdu izmēriem, t.i., ja kāds ar mana izmēra pēdu ir mērījis uz saka, ka der vai izmēru mazāks saka, ka mazliet pa lielu.. Bet, ja pats pārdevējs nevar izšķirties, kuram izmēram der vairāk, tas jau paliek mazliet smieklīgi ;D

Esmu atverskapii jau otro gadu, un liidz shim neesmu pieredzeejusi neko sliktu-laikam sanaak visai labi sakontakteeties ar patiikamiem un labiem cilveekiem! :)

Arii preces vienmeer esmu iegaadaajusies visu peec izmeeriem, kurpes taapat, un ar visu vienmeer esmu bijusi pat vairaak kaa apmierinaata. Pashos sakumos iepirku ljoti daudz labas dreebes par kapeikaam, biju nokraavusies pilna dreebeem par kaadiem 6ls, un tas ir ljoti leeti, tagad cenas smagi atskjiras... :(

Vienreiz gan, nesanaaca bikses taadas kaa gribeetos, pakjeeru, samaksaaju, un majas tik apskatiju, ka tas bija kaut kaads 40 izmeers bikseem, lai gan pashai ir 34/36 :D Bet nu, tie bija 2 ls , takaa ipashi nepaardziivoju.

Skatoties uz to,kaa pagaidaam ir veicies ar pirkumiem, veerteeju uz 10, jo esmu iegaadaajusies praktiski jaunas sominjas par 2-3ls, veiksmiigi iemainiijusi savas neneesaataas lietinjas pret kaut ko jauku no citaam meiteneem, un man tas ljoti patiik

(un man nepatiik,ka man nerakstaas garais A burts, taadeel vieglaak visu rakstiiit shajaa stilaa :D :D xoxo)

21 - 30 no 40