FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

LV pasts.

Sveikas! Nosūtīju meitenei paciņu 14. aprīlī. Vakar pēc paciņas Nr. paskatījos, vai meitene sūtījumu ir saņēmusi un biju uz pauzes. Meitene piegādes brīdī nav bijusi sastopama un nākamie ieraksti liecina, ka nākamajā dienā paka ceļo atpakaļ uz Rīgu (Sūtījums nosūtīts uz Šķirošanas vietu - Rīga). Pastu varešu sazvanīt tikai rīt un arī meitene pati šeit nav bijusi kādu laiku. Vai kādai tā ir bijis? Varbūt, ka ir kāda kļūda ierakstos...nevar taču būt, ka paciņa patiešām ceļo atpakaļ! Neizlēmīgs

> Sigita

Principa pēc es arī varēju kasīties,nebija tie ne 2,ne 3 euro,tie bija 9 euro,bet es zinu,ka tas neko nemainītu,vienīgi nervi būtu sabendēti.

Tā varētu būt. Es ceru, ka vismaz pakas nākšana atpakaļ neko nemaksā?

> Jaunas drebes ar labam atlaidem!

Man tagad ir tiesi tada situacija,es gaidiju sutijumu no Daugavpili,tagad skatos,ka sutijums ir atgriezts sutitajai,bet man neko pat nepazinoja. Vienkarsi rakstits-nepareiza adrese,kaut gan es visu uzrakstiju pareizi. Ko man tagad darit? Pirmo reizi kaut ko perku caur pastu,un man jau tas nepatik...

Laikam pastā visiem pavasaris galvā :)

21.04.2014 14:31

> raiba_saule (NEMAINOS!)

> Jaunas drebes ar labam atlaidem!

Man tagad ir tiesi tada situacija,es gaidiju sutijumu no Daugavpili,tagad skatos,ka sutijums ir atgriezts sutitajai,bet man neko pat nepazinoja. Vienkarsi rakstits-nepareiza adrese,kaut gan es visu uzrakstiju pareizi. Ko man tagad darit? Pirmo reizi kaut ko perku caur pastu,un man jau tas nepatik...

Laikam pastā visiem pavasaris galvā :)

Smejošs Laikam jaa 

21.04.2014 14:31

Nē,tas ka paciņa atpakaļ atnāk neko nemaksā,vienīgi ir izšķiests laiks.

21.04.2014 18:00

Man kādreiz pieļāva kļūdu ar adresi :D Uzrakstīju uz LP administrāciju sūdzību. Paciņa aizkavējās pa 2 nedēļām. Vajadzēja atlaist no darba dažus labus.. 

Gribēju tikai pateikt, ka šovakar man atbildēja meitene, kurai sūtīju šo paciņu- viņa esot visu saņēmusi, "izsekošanas" informācijā ir kļūda. Tākā man izpaliek rīt dusmīgais zvans uz pastu, toties uz priekšdienām zinašu, ka arī ar parasto Latvijas pastu mēdz visādi brīnumi gadīties! Lai Jums Jauks vakars!Smaidīgs

11 - 16 no 16